Hack Karadeniz İçin Hazır Mısın?

MuammerCan

Mehmet Karahanlı
17 Mar 2022
657
903
18
who.rdl Kader ortagım
elinize saglık hocam da galiba ben bu sefer yandım galiba kremlin web sitesi üzerinden port taraması yaparkene tarama bittikden sonra güvenli degil yazısı cıktı sanırım

bide siz bakarmısınız rica etsem ellinize saglık hocam sol üste o yazı cıktı
 

The_Dark_Hornet

Moderatör
31 Mar 2022
579
254
Arsenik
kix5fve.jpg


Hack Karadeniz Nedir?


Türkiye dünya çapında olağanüstü bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor. TEKNOFEST etkinliğinin bir parçası olarak, Dijital Dönüşüm Ofisi Hack Karadeniz Yarışması düzenlenecektir.

Hackerların becerileri, dünyanın önde gelen uzmanlarının rehberliğinde hazırlanan gelişmiş gerçek yaşam siber saldırı senaryoları ile sınırlara itilecektir.

Ön seçim aşamasında başarılı olan hackerlar, farklı zorluk ve karmaşıklık seviyelerine sahip zorlukları içeren jeopardy tarzı bir CTF olan 2.ön seçim mücadelesine hak kazanacaklar.

Yarışma için uygun Katılımcı Eğitim seviyeleri
- Lise Öğrencileri
- Ön Lisans Öğrencileri, Lisans Öğrencileri, Yüksek Lisans Öğrencileri ve Doktora Öğrencileri
- Üniversite Mezunu


BAŞVURULAR AÇILMIŞTIR RESMİ WEB SİTE ZİYARET EDİLEBİLİR


hacker-bump.png

Yarışma Detayları İçin Bakabilirsiniz;
Hack Karadeniz Resmi Web Sitesi;


Diğer Yarışmalar İçin Bakabilirsiniz;


q6iq2ex.jpg
iUBacd.gif


Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar umarim iyi bir derece yaparsiniz ctf etkinliği bittikten sonra soruları çözüp write up yayınlarız işallah .
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.