hack yapamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enestrmehmet

Yeni üye
17 Tem 2009
5
0
arkadaşlar 2 senedir uğraşıyorum hiç hack yapamadım hack derken pcye girme trojen atma ve benzeri şeyleri diyorum . Acaba bende nod 32 olduğu içinmidir bilinmez hiçbir program işe yaramıyor nod32yi devredışı bırak diyecekseniz onu nasıl yapacağım bana yardım etmek isteyenler burdan veya özelden yardım edebilirmisiniz şimdiden teşekkür ediyorum

kacak_ali

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
938
0
35
Bursa
ctrl+alt+dlt--->görev yöneticisi işlemlerden nod32 işlemi sonlandır
yada
başlat--->çalıştır--->msconfig--->seçmeli başlangıçı seç--->başlangıç programlarından işaretli olan nod32 nin işaretini kaldır

*reventon*

Uzman üye
28 Eki 2008
1,536
1
hiç birini yapma nod32 sağ altta ikon üzerine sağ tıkla antivirüs bilmem ne özelliklerini devre dışı bırak yazıyor ona tıkla devre dışı kalır tekrar açmak içinde aynı şekilde etkinleştir dersin olur biter ...

anlamadığım 2 senedir hackle uğraşıyorsun tamam yapamayabilirsin ama bu sorduğun soru bence biraz saçma ?

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
hiç birini yapma nod32 sağ altta ikon üzerine sağ tıkla antivirüs bilmem ne özelliklerini devre dışı bırak yazıyor ona tıkla devre dışı kalır tekrar açmak içinde aynı şekilde etkinleştir dersin olur biter ...

anlamadığım 2 senedir hackle uğraşıyorsun tamam yapamayabilirsin ama bu sorduğun soru bence biraz saçma ?

Eğer Smart Security 4 ise Ordan Kapattğın zaman yine buluyor Kendimden biliyorum.

Antini geri açmak için Başlat-Programlar-Eset-Nod32 veya Smart Security- Ordan Programı Seçmen Yeterlli!

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
buyur kardeş

2qtfz44.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.