hacked

By Devill

Yeni üye
15 Kas 2006
6
0
77910716na3.jpg

Bakmak için tıkla..

admincp

küfür eden saygısızlık yapan böyle sonuçlandırır..

Bedros Sanches

Emektar
5 Ocak 2006
525
14
Austin,Texas
:) tebrikler fakat turkhacking olarak başarı istiyorsanız öncelikle tamamen özgün olarak gelişmelisiniz.. açıkçası taklidimiz gibi duruyorsunuz buda sizi komik göstermiş ..

By Devill

Yeni üye
15 Kas 2006
6
0
Taklik degil yetenek kardeşim tabiki haklısın ama temanız güzel beyendik ve sizi bizim forumda görmek onur verici saygılarımla üstat..

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
381
WORLD
bencede kopyamız gibi olmuslar banneri görmesem kendi nickimi yazıp üye girisi yapmaya çalısırdım :D Taklitlerimizden sakının :D

By Devill

Yeni üye
15 Kas 2006
6
0
bencede kopyamız gibi olmuslar banneri görmesem kendi nickimi yazıp üye girisi yapmaya çalısırdım :D Taklitlerimizden sakının :D

aşagıdan temanızı şeçebilir + portalımız var aynı sayılmıyoruz tema 3 yerde aynı
birinci tema sizde 2 bizde üçüncü tema turkhackerteam ama onunki farklı ama aynı diyelim .. Kardeşlerim allah'a emenetsiniz..

Son düzenleme:

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
portalımız var diorsun yaklasık 3 hafta öncesine kadar THT'dede portal mevcuttu demek sizde o zmn cektiniz bu temayı:)).. ee %1'lik kadar 1 editleme yapmısınız efet tam benzeri sayıLmaz:D..ama ne yalan söLİm explorer'a sizin sitenin adresini yazınca birden yanlıslıkla turkhackteam die yazdım sandım maLum elimiz aLıstı bu sitenin adresini yazmaya:)..sonradan Adres cubuguna bakınca yanlıslık yapmadıgım farkına vardım..:))..ama
Bedros'a katılıorum..Herkes bu temanın THT'ye özgun oldugunu bilior..ve sizin sitedede aynı tema ile karsılasan kişiler sizler hakkında ne dusunur..BEnce kendinizi basit kılmaktan baska birşey yapmamıssınız..aLLah biLir vBuLLEtiN'da NuLL'dur:D..ayRıca takLit deiL yeTEnek demişsin..yEtenekLi oLan insan yApAr bi vBuLLetin teması egerki PHP diLinden CAkıorsan oda:)..ee yeteneklisin sen anlarsın dimi:))..Hiç oLmadı indir 1 hojuna giden temayı üzerinde %70Lik ordan editLeme oLsun bitsin..;)..Neyse yHa kimsenin işine karısmısh gibi oLmayalım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.