Hacker Olmak İstiyorum Diyenlere

ProHoic

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
495
0
Hacker Olmak İstiyorum Diyenlere Giriş-Orta için bilgiler yazdım derledim.
Not: Her şeyi mantığı ile anlattım programlama dillerin ne işe yarayacağını.

* Windows ile başlayın zorlanmayın. (hackinize windows ile başlayın.)
* Sql, Xss, Lfi, Rfi gibi açıkları mantığı ile öğrenin. (Web Uygulama Güvenliği)
* Kali Linux'a geçin ve kalıplaşmış araçları öğrenin. (sqlmap, nmap, ****sploit, burp suite vb.)
* Temel Html öğrenelim onunla beraber javascript. (html öğrenmeniz phpye geçerken zorlanmamak için javascript ise xss kodları yazabilmek için merak etmeyin xss kodları çok basit)
* Php öğrenelim (scriptte açık bulurken işimize yarayacaktır.)
* Python Kesinlikle öğrenin. (Hack aracı yazarken ve Exploit yazarken işinize yarayacak merak etmeyin exploit kolayca yazılabiliyor bende sonradan öğrendim.:)

Web Uygulama Güvenliği (xss,sql,rfi,lfi gibi açıkları anlatıyor.): https://www.exploit-db.com/docs/19136.pdf

Sqlmap, Nmap, ****sploit vb. Araçları ayrıca web uygualama güvenliğini anlatıyor: https://drive.google.com/file/d/0ByE2shCr5pUQblJNanctQ29HT3c/view

Web Uygulama Güvenliği: https://www.exploit-db.com/docs/40424.pdf

İnanın bana çok işinize yarayacaklar.

Not: Konunun Sabitlenmesini İstiyorum.

Son düzenleme:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
Yazıları alt alta renksiz ilgi çekmeden yazıp konuyu sabitlenmesini istemen saçma olmuş, anlatımlar özgün ve mantığı kavratacak düzeyde olmalı

Nightly

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
524
0
'x'
renk harici öyle böyle bir konu bulamazsın thtde

Ahahaha Bulamazsın Mı ? İki Üç Forumdan Gördüğün Şeyleri Buraya Yazmışsın Dostum Forumda Böyle Binlerce Konu Var. Ayırca Bunları Bilmek Yetmez Programlama Diliyle Hacker Felan Oluncağını Mı Sanılıyosun. Gerçek Hacker Hedeflediği Şeyi Yapan İnsandır Verdiğin Yöntemlerle Hacker Olunamaz.

Armitage

Üye
8 Ocak 2017
230
0
Corleone
Sabitlenecek kadar iyi bir konu değil bence, çok güzel içeriklere sahip konular bile sabite alınmıyor bazen.

Furying

Üye
29 Nis 2016
93
0
w12.axe
Birazdan birileri çıkar Brutforce öğrenin yazar..
Elinize sağlık. Başa programlama dilini ekleseniz daha uygun olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.