Sızma Testleri Hacker olmak ve birisi aradığında kimin olduğunu nerden aradığını öğrenmek istiyorum

Mehmet9573

Yeni üye
3 Nis 2019
1
0
Ben hacker olmak istiyorum hemde en iyi olmayı istiyorum bana bu hackerlığı en iyi kim öğretir bide telefonda kimin aradığını ve kim olduğunu nasıl öğrenebilirim bana bir yardımcı olsanız.

umutgokmen

Üye
24 Ağu 2017
65
0
İstanbul
Hacker olmak telefon numarasından aradığın kişiyi öğrenmek veya basit birşey değil dostum bunları yapabilmen için ilk önce temelini atman gerek kodlama dilini sağlam öğrenmek gerek programları vs bununla ilgili birçok konu var forumda araştırabilirsin :)

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
24
Teşkilat
Ben hacker olmak istiyorum hemde en iyi olmayı istiyorum bana bu hackerlığı en iyi kim öğretir bide telefonda kimin aradığını ve kim olduğunu nasıl öğrenebilirim bana bir yardımcı olsanız.

Hocam Kısacası Hacker Olmak İstiyorum Diyince Olamıyor İnsan C++ Veya C# 'de Keylogger Yapmaya Çalışın İlk Olarak Kendinizi Böyle Geliştire Bilirsiniz

Mischollen

Üye
16 Eyl 2018
244
0
Antalya
Hacker olmak basit bir iş değil. Hazır programlarla, herhangi biride , birini hackleyebilir. Önemli olan, arkada ki kodlara hakim olabilmek. Kodlama dillerinden başlaman gerek. Bunun için Udemy'de , youtube'de bir sürü ders var. Gerçekten zaman ayıracağına inanıyorsan. Belli bir miktar ayırmak istiyorsan alıp öğrenmeye başlayabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.