Hacker + Sosyal Mühendislik Eğitim Seti //Efsane Kitaplar

Pehor

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
881
0
İyi Forumlar Arkadaşlar Arşivimde Bulunan Kitap Setini Sizler İçin Paylşıyorum Umarım Yararlı Olur Piyasada Kitapları Almaya Kalksanız Yaklaşık 200 300 tl civarı Neyse Daha Önce Bir Arkadaşımız Daha Paylaşmıştı Forumda ama 2013 Senesinde O yüzden Kendimdenden Birşeyler Katarak Yeniliyim Dedim

İÇİNDEKİLER

Kevin Mitnick - Aldatma Sanati
İstihbarat Teknikleri
İkna Yöntemleri
Dale Carnegie - Etkili konusmanin cabuk ve kolay yolu
Kevin Hogan - 8 dakikada nasıl evet dedirtirsiniz
Bilinçaltı kontrol teknikleri
Öfke ve Öfke ile başetme yolları
Pazarlama müşteri memnuniyeti
İkna Yöntemleri
Yuz okuma sanati
Rehberlik ve psikolojik danışma metodları
Empati Kurma Teknikleri

1346 Sayfalık bu set sizi ileri seviyede hacker + Sosyal Mühendis yapıcak..Acrobat5 ve üstü
uyumludur

VİRÜS TOTAL :Arkadaşlar Dosya Boyutum 70 Mb Olduğu İçin Virüs totale taratamadım O yüzden 360 total security ile çekip ss kaydı aldım buyrun

İNDİRME LİNK:

TIKLA GİT

Rar şifresi 571 [/color]

İyi Forumlar Diliyorum Teşekkür Butonuna Basmayi Unutmayalım

Son düzenleme:

Spaniel

Katılımcı Üye
11 Eyl 2015
345
0
Neden özelden mesaj atmamızı istediğini anlayamadım.Açıklarmısın?

SmileS THT

Yeni üye
21 Eki 2015
28
0
Dostum ben özel mesaj atamıyorum. Ben şimdi sana teşekkürünü versem sen bana özelden dosyaların linkini atar mısın?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.