Hacker'lik Ve Kendini Geliştirme

Forritari

Üye
5 Mar 2016
121
0
28
TURKEY
Selamun Aleyküm Beyler
Ben ücretsiz öğrenilebilecek neredeyse tüm bilgileri öğrendim eskiden gunde nerden baksan en az işe yarayacak 4-5 tane bilgi edinirdik ama internette artık hiç bilmediğim birşey kalmadı bundan sonra dolaylı gerçek bi hacker olabilmek için ücretli bi eğitmen tutmam gerektiğini düşünüyorum siz ne dersiniz ?

Jenjente110

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,446
2
root@THT:~
İnternet'te Bilmediğiniz Bir şey Kalmadı mı ?
O Durumda Altakilerin Hespsini Biliyorsunuz ?
C++/C
C#
Vb.net
VB6
Python
Pascal
Java
Perl
Obective-C
Php
Mysql
Asp.net
Css
Java-Script
Action-Script
Html
Assembly
Ajax
Ruby
Chicken
Gambas
Oz
Vala
D
F#
Ve İnternette Öğrenecek Bir Şey Kalmadığını Hala Düşünüyormusunuz ? Hacker Olmak Demek Havij veya Sql Map'ı Açıp Site Hacklemek Değil Havij Veya SqlMap'ı Yapmaktır .

BlackStriker

Kıdemli Üye
7 Kas 2015
2,420
3
UNKNOWN
C++/C
C#
Vb.net
VB6
Python
Pascal
Java
Perl
Obective-C
Php
Mysql
Asp.net
Css
Java-Script
Action-Script
Html
Assembly
Ajax
Ruby
Chicken
Gambas
Oz
Vala
D
F#
Ve İnternette Öğrenecek Bir Şey Kalmadığını Hala Düşünüyormusunuz ? Hacker Olmak Demek Havij veya Sql Map'ı Açıp Site Hacklemek Değil Havij Veya SqlMap'ı Yapmaktır .
Katılıyorum Sana Kardeşim.

HackerPanda

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
925
0
Malatya
C++/C
C#
Vb.net
VB6
Python
Pascal
Java
Perl
Obective-C
Php
Mysql
Asp.net
Css
Java-Script
Action-Script
Html
Assembly
Ajax
Ruby
Chicken
Gambas
Oz
Vala
D
F#
Her hacker olan yazılım dillerinin hepsini bilecek diye bir kayde yok.

Sadolex

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
485
1
İzmir
Bence dediğin programları hackerlerin değil program mühendisleri uzmanlarının işini sonucda onlar program yazarak para kazanıyorlar. Hacker ise bence bunları iyi bilen hatta bir programcıdan daha iyi olandır ama program yazma kendisine kalmış bişe diyorum. Konuya gelirsek öğrenilecek hiç birşey bitmez bulunur .. :) :trl

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
O kadar iyiysen forumun timlerinden birine gir bence. Eminim ordaki operasyonlarda da çok şey öğrenirsin.

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Selamun Aleyküm Beyler
Ben ücretsiz öğrenilebilecek neredeyse tüm bilgileri öğrendim eskiden gunde nerden baksan en az işe yarayacak 4-5 tane bilgi edinirdik ama internette artık hiç bilmediğim birşey kalmadı bundan sonra dolaylı gerçek bi hacker olabilmek için ücretli bi eğitmen tutmam gerektiğini düşünüyorum siz ne dersiniz ?

Mesela hangi aciklari biliyorsun kisaca anlatirmisin ney nedir nasil exploit edilir diye ?

Forritari

Üye
5 Mar 2016
121
0
28
TURKEY
C++/C
C#
Vb.net
VB6
Python
Pascal
Java
Perl
Obective-C
Php
Mysql
Asp.net
Css
Java-Script
Action-Script
Html
Assembly
Ajax
Ruby
Chicken
Gambas
Oz
Vala
D
F#

Rütbeye Bakıp Konuşma Evlat Senin Yaşın Kadar Program Yazdık Biz 5-6 Sene öncesinde bu sistemde orgeneraldim kendi isteğimle ayrıldım

DarkmeteR

Katılımcı Üye
31 Ocak 2015
508
0
Eskişehir
Hocam her şeyi biliyorsanız bızede program yazmayı ogretırsenız cok mutlu olurum :D bu arada hocam ugrascak yenı seyler ıcınde sanal pcyı denemelısınız bayagı program var

Forritari

Üye
5 Mar 2016
121
0
28
TURKEY
Hocam her şeyi biliyorsanız bızede program yazmayı ogretırsenız cok mutlu olurum :D bu arada hocam ugrascak yenı seyler ıcınde sanal pcyı denemelısınız bayagı program var

dediğim gibi sanal bilgisayar kullanmayı vs biliyorum ama daha önce sanal pc yazmayı hiç denemedim sanal pc de yazabilirim ama bi amaç için yapmam daha iyi olur diye düşünüyorum..

Faceleser

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
486
0
Selamun Aleyküm Beyler

Ücretsiz hacker olabilmek için öğrenebilmen veya yapabileceğin herşey demekki bunları biliyorsun :

Sql açığı
Sql açığını yamalamak
Sql açığını kullanabilmek
Şifreleme - Hashlar
Md5 in kırılamama nedeni
DoS DDoS saldırısı tek başına en az cmg-team.net - freeocalan.org u Abdullah Öcalan | Abdullah Öcalan Kişisel Web Sitesi bunların hepsini 2mbit internet ile çökertebilmelisin .
Botnet in mantığı
Yaklaşık en az 6 tane yazılım dili .
Kali Linux tools
Bunların hepsini biliyor musun ?

DR4K0L0L

Katılımcı Üye
24 Şub 2016
891
1
Ücretsiz hacker olabilmek için öğrenebilmen veya yapabileceğin herşey demekki bunları biliyorsun :

Sql açığı
Sql açığını yamalamak
Sql açığını kullanabilmek
Şifreleme - Hashlar
Md5 in kırılamama nedeni
DoS DDoS saldırısı tek başına en az cmg-team.net - freeocalan.org u Abdullah Öcalan | Abdullah Öcalan Kişisel Web Sitesi bunların hepsini 2mbit internet ile çökertebilmelisin .
Botnet in mantığı
Yaklaşık en az 6 tane yazılım dili .
Kali Linux tools
Bunların hepsini biliyor musun ?

Sen de taktın 'MD5 Kırılamaz' diye yahu... Biraz araştır, MD5 Brute Force'u.. Hash, asıl kelime değil de, bir başka kelime ile çakışmadığı sürece, kırabilirsin. Eğer inanmıyorsan, ekran görüntüsü olarak atabilirim. Lamerizm'de bulunduğum vakitte bir MD5 Brute Forcer yazmıştım. Lamerizm'in Facebook sayfası duruyor ise, bulabilirsin..

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Sizin Bu Anlattığın exploit vs onlar benim 5 sene önce yaptıgım şeyler

Eee süper o zaman herseye yolunda neden konu acıyorsun o zaman guzel kardesim.Merak ediyorum ne gibi aciklar biliyorsun veya hic exploit yazdinmi ?

Sana tavsiyem ingilizceni gelistir turkcede kaynak sıkıntısı var.inanilmaz kaynaklar var ingilizce.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.