Hackermisin ?

Binefs

Uzman üye
13 Tem 2012
1,769
0
Suriyeli Urfa Göçmeni.
Size hacker olmayı anlatmıyacağım çünkü bu bana düşmez.. en azından sıfır olmamanız için elimden geleni yapıcam...

İlk olarak şurdan başlamayın!!

1- Elinize geçirdiğiniz programlarla bu programla ben nasıl site hacklerim sorularını görüyorum Bir programla hacker olunmaz bunu belirtmek isterim Tabiki
o programı siz yazmadıysanız Programlar Bir şeyi daha kullanılabilir hale getirir bizim işimiz mutfakta yani işin tekniğini anlamakta

2- MSn patlatmayın TAbir zaten patlatmak çok kaba geliyor bana msnim hacklendide yanlış bir tabir.. Çünkü siz böyle dedikçe karşıdaki kendini hacker zannediyor
msn şifrem çalındı en doğrusudur..

3- ÖZelliklerinizinde bu doğrultuda değişmesi gerekecek Çünkü bir hacker kendini hiçbiryerde tanıtmaz.. BEn bunu yaptım şunu yaptım diye anlatıp övünmez

Anlatmak istediğimi anladınız sanırım..

EĞER Hala birşey olmak istiyorsanız : okumaya devam edin..

Bu tür işlerle uğraşmak gerçekten sabır işidir bu yüzden peygamber sabrı lazım..

Orta derecede bilgisayar bilgisine sahip olmanız gerekiyor

O zaman devam ediyoruz..

İlk olarak şurdan başlıyoruz..

Soru : BEn nasıl bir web sitesi hackleyebilirim?

CEvap :

Soruyu değiştiriyorum İlk başta sistemlerin yapısını anlamanız gerekiyor İlk olarak İNTERNET nedir? NAsıl çalışır? kısacası NETWORK? öğrenin.. Tabi uzman olun demiyorum
Bazı temel bilgileri edinin..

Daha sonra programlamaya yaklaşın C PERL ve PHP'de orta düzeyde öğrenin

windows sistemlerin yapılarını karıştırın Linux'u karıştırın

Kesinlikle evinize bu konular hakkında bir kitap alın ve okuyun İnternetteki örnek kodların yapılarını inceleyin programlama böyle öğrenilir..
Bakın bu sorunun ne kadar yanlış olduğu ortaya çıkmaya başladı.. O soruya gelene kadar meğerse bizi ne kadar çok soru bekliyormuş

bundan sonası size kalmış...

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
cok haklisin kardes sana katiliyorum,adamlar bi rat oyrenmisler kendilerini bi sey saniyorlar

veliddin46

Yeni üye
19 Nis 2012
11
0
Eline Sağlık Yalnız Benim Bi sorum var ben Kitabıunı alcam yalnız Visual basic Mi Öğrensen yoksa kodlama Dili mi Hangisiniz kitabını alsam ?

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0
kodlama dili öğren daha geniş kapsamlı ... fakat sana kalmış ilk önce araştır intten bir iki ders bulabilirsen izle hangisi hoşuna giderse.

nesrin11

Yeni üye
31 Tem 2012
49
0
Adam AkıLı Bir Program BuLamadım Burda Nerden Baksanız 2Ay FALan Oldu Üye Oldum Her Seferınde Hack Teama Girerım Ama Aradıgım Programı BuLamadım YAnı egerkı Forum Sitesı İse Aradıgımız Program Olacak Yada O dedıgınız ProgramLarLa Burda Hava Atacaksanız eger O Zamana biriniz Yardımcı Olın Buneya Ben Cok Kez Dedım Bana Ddos Lazım Botnet Lazım YAda Site Çökertecek Program Lazım Ama BeLkıde Ben Hack Foruma DeıLde NormaL site Forumuna Mı GeLdım AnLayan AnLadı biriniz Yardım Edın

Optimist®

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,751
0
İstanbul
Bazılarında şöyle bir mantık var:

+Sen Site Hackleyebilirmisin ?
-Hayır Ben Yazılımcıyım
+ Ozaman Hacker Deilsin.

Bu Mantık ytanlış bence.Her türlü hacker vardır.Site hackleyende hackerdır, virüs yaapanda, siteleriden bilgi kaçıranda, undetec yapanda.....vb.

Nedense bazılarıda "hacker" değil "hackercı" kelimesini kullanıo buda gıcık bir durum :)

Binefs

Uzman üye
13 Tem 2012
1,769
0
Suriyeli Urfa Göçmeni.

-Hayır Ben Yazılımcıyım
+ Ozaman Hacker Deilsin.

Bu Mantık ytanlış bence.Her türlü hacker vardır.Site hackleyende hackerdır, virüs yaapanda, siteleriden bilgi kaçıranda, undetec yapanda.....vb.

Nedense bazılarıda "hacker" değil "hackercı" kelimesini kullanıo buda gıcık bir durum :)

Aynen Kardeşim Normalde Lamerde Bi Hackerdir , Mailcide , Webcide , Yazılımcıda.
Sonuna Kadar Haklısın.

Hea7

Ar-Ge Ekibi
20 Şub 2012
1,048
385
İstanbul
benm alanım web hacking mesela

önceden alamın web programlamaydı sonra visual basic oldu sonra web hacking olarak kaldı

Siteye index atan herkes hacker degildir.

XXXXemreXXXX

Uzman üye
3 Kas 2010
1,451
0
system

-Hayır Ben Yazılımcıyım
+ Ozaman Hacker Deilsin.

ahahaha "hackerci" ye güldüm :yo:yo gerçekten de çok lamer var etrafta . havij kullanıp hackerim diye gezerler :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.