Hacking-Yazılım-Elektronik Hakkında Dev Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
Devrelerim Ve Komutanlarım Hepinize Merhaba!

Bu Konumda Sizlere Hacking-Yazılım-Elektronik Hakkında Bulabileceğiniz En Geniş Arşiv Ve Eğitim Setini Sizlerle Paylaşacağım.

Benim Yazılım Ve Hacking Üzerine Bir Whatsapp Grubum Var. Bu Gruba Hergün Eğitim Ve Arşiv Atıyorum. Ve Bugüne Kadar Attığım Bütün Arşiv Ve Eğitimleri Bir Dosyada Topluyorum.

Bu Set Şuanda 125 Sayfalık Her Sayfada En Az 5-10 Tane Arşiv Ve Eğitim Bulunan Ve Hergün Bu Sayısı Artan, Hergün Yeni İçeriklerin Eklendiği Bir Set.

Aşağıda Verdiğim Linkte 2 Farklı Uzantıda Dosya Var. İkiside Aynı Sadece Uzantıları Farklı.

Aşağıdaki Linkdeki Dosyaları Her Yeni Bilgi Eklendiğinde Güncel Tutacağım. Her Yeni Arşiv Veya Eğitim Bulduğumda Bu Dosyalara Ekleyeceğim

Dosyadan Bazı Görüntüler ;

Bunun Gibi Tam 125 Sayfalık Eğitim Ve Arşivlerin Bulunduğu Bir Set.(şuanda 125 sayfa bu sayı her içerik eklendiğinde artacak ve her hafta 3 4 defa içerik eklerim)

ARŞİVİN BULUNDUĞU LİNK

Dosya Şifresi → XCodeExpertX

Setde Binlerce Link Olduğu İçin Herbirine Ayrı Ayrı VirüsTotal Koyma Şansım Yok. Fakat İçiniz Rahat Olsun Dosyalarda Bir Backdoor Vs Yok. Bulan Olursada Bana Mesaj Atsın İlgili Linki Kaldıralım.

:Smiley1007:Bu Konumda Buraya Kadardı Hepinize İyi Günler:Smiley1007:

Moderatör tarafında düzenlendi:

DARKF0REST

Üye
15 Eki 2019
135
0
sen harikasın eğtim adına büyük bir adım atmış oldun sadece yazılım hacking değil çoğu alanda faydalanabilecek bilgi var.
bence konu sabitlenmeli bile.
ne zamandır topluyorsun?

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
sen harikasın eğtim adına büyük bir adım atmış oldun sadece yazılım hacking değil çoğu alanda faydalanabilecek bilgi var.
bence konu sabitlenmeli bile.
ne zamandır topluyorsun?

Teşekkür Ederim.
Yaklaşık 2 3 Aydır Topluyorum.

Eline emeğine sağlık hocam büyük nimet böyle bir arşiv

Alpaslan64

Yeni üye
2 Nis 2020
29
0
Allah sende razı olsun. Bende foruma yakın zamanda katılmıştım. Çok iyi oldu. Bundan sonra sana hep dua edeceğim.

Muhammed1999

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,070
12
9999999
eyvallah sağolasın baya dolu dolu bir arşiv, bunları not defterine yazsan daha iyiydi ama bu da güzel. Ellerine sağlık.

6zeus5

Yeni üye
1 Mar 2020
19
0
istanbul
Devrelerim Ve Komutanlarım Hepinize Merhaba!

Bu Konumda Sizlere Hacking-Yazılım-Elektronik Hakkında Bulabileceğiniz En Geniş Arşiv Ve Eğitim Setini Sizlerle Paylaşacağım.

Benim Yazılım Ve Hacking Üzerine Bir Whatsapp Grubum Var. Bu Gruba Hergün Eğitim Ve Arşiv Atıyorum. Ve Bugüne Kadar Attığım Bütün Arşiv Ve Eğitimleri Bir Dosyada Topluyorum.

Bu Set Şuanda 125 Sayfalık Her Sayfada En Az 5-10 Tane Arşiv Ve Eğitim Bulunan Ve Hergün Bu Sayısı Artan, Hergün Yeni İçeriklerin Eklendiği Bir Set.

Aşağıda Verdiğim Linkte 2 Farklı Uzantıda Dosya Var. İkiside Aynı Sadece Uzantıları Farklı.

Aşağıdaki Linkdeki Dosyaları Her Yeni Bilgi Eklendiğinde Güncel Tutacağım. Her Yeni Arşiv Veya Eğitim Bulduğumda Bu Dosyalara Ekleyeceğim

Dosyadan Bazı Görüntüler ;

Bunun Gibi Tam 125 Sayfalık Eğitim Ve Arşivlerin Bulunduğu Bir Set.(şuanda 125 sayfa bu sayı her içerik eklendiğinde artacak ve her hafta 3 4 defa içerik eklerim)

ARŞİVİN BULUNDUĞU LİNK

Dosya Şifresi → XCodeExpertX

Setde Binlerce Link Olduğu İçin Herbirine Ayrı Ayrı VirüsTotal Koyma Şansım Yok. Fakat İçiniz Rahat Olsun Dosyalarda Bir Backdoor Vs Yok. Bulan Olursada Bana Mesaj Atsın İlgili Linki Kaldıralım.

:Smiley1007:Bu Konumda Buraya Kadardı Hepinize İyi Günler:Smiley1007:
ben dosyayı indirdim ama herhangi birşey çıkmadı karşıma ??

malikarda

Yeni üye
14 Mar 2017
5
0
Gaziantep
Merhaba,
gerçekten çok emek verilmiş çok değerli bir çalışma olmuş
Ellerinize ve yüreğinize sağlık...

Dosyanın tamamını gözden geçirerek arşivime yaklaşık 100 GB lik bir ilave yaptım sayenizde...
Sadece başaramadığım bir şey oldu, bana o konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.
-------------------------
Yapılan bir paylaşımda paylaşım şifreli ama şifresi verilmemiş. Bir bakar mısınız ?
Paylaşım : ""Birkan_Tekkan_Python_la_Hacker_Araclari_Yazma"

bunun şifresini bulabilirsem çok makbule geçecek 2 ayrı link verilmiş ikisin de de rar şifresi verilmemiş..

yaklaşık 500 MB lık bir dosya

size iyi çalışmalar ve esenlikler diliyorum ...

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
Merhaba,
gerçekten çok emek verilmiş çok değerli bir çalışma olmuş
Ellerinize ve yüreğinize sağlık...

Dosyanın tamamını gözden geçirerek arşivime yaklaşık 100 GB lik bir ilave yaptım sayenizde...
Sadece başaramadığım bir şey oldu, bana o konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.
-------------------------
Yapılan bir paylaşımda paylaşım şifreli ama şifresi verilmemiş. Bir bakar mısınız ?
Paylaşım : ""Birkan_Tekkan_Python_la_Hacker_Araclari_Yazma"

bunun şifresini bulabilirsem çok makbule geçecek 2 ayrı link verilmiş ikisin de de rar şifresi verilmemiş..

yaklaşık 500 MB lık bir dosya

size iyi çalışmalar ve esenlikler diliyorum ...

Merhaba;

Oradaki Şifreli Olup Şifresi Verilmeyen İçeriklerin Şifresi Bilinmiyor Maalesef. Kali Kullanmayı Biliyorsanız John Aracı İle Kırmayı Deneyebilirsiniz.

Iyi Forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.