hadi biraz para kazanalım:)

gizemli56

Katılımcı Üye
5 Ara 2009
681
0
dedim ya ay başı gelsin param gelirse resim koycam gelmesse burada yazarım zaten

gizemli56

Katılımcı Üye
5 Ara 2009
681
0
ay başı olunca puanlar paraya dönüşüyor ve sende paypala aktarıyorsun paranı

mettefix

Üye
26 Ara 2008
149
0
Ankara/Yenimahalle
Beyler Ben bu sitelerin parayı verdiğine inanmıyorum.garantili para kazanma sitesi hotfile.com dur. dosya upload ediyorsun.hesabında 15$ yani 30tl birikince pazartesi günleriydi sanırım tik yatırıyorlar.ben şu ana kadar 1 kere parayı alabildim.daha 15dolar biriktiremedim.dosyanız ne kadar çok indirilirse o kadar çok para kazanırsınız.PARANIZI GARANTİLİ ALIRSINIZ.PARANIZ PAYPAL HESABINIZA YATIRILIR.VE PARA GARANTİ YATIRILIR TABİİ $15 BİRİKTİREBİLİRSENİZ.

gizemli56

Katılımcı Üye
5 Ara 2009
681
0
Beyler Ben bu sitelerin parayı verdiğine inanmıyorum.garantili para kazanma sitesi hotfile.com dur. dosya upload ediyorsun.hesabında 15$ yani 30tl birikince pazartesi günleriydi sanırım tik yatırıyorlar.ben şu ana kadar 1 kere parayı alabildim.daha 15dolar biriktiremedim.dosyanız ne kadar çok indirilirse o kadar çok para kazanırsınız.PARANIZI GARANTİLİ ALIRSINIZ.PARANIZ PAYPAL HESABINIZA YATIRILIR.VE PARA GARANTİ YATIRILIR TABİİ $15 BİRİKTİREBİLİRSENİZ.

snde haklısın kardeş:)

ahmedy

Yeni üye
18 Tem 2010
43
0
arkadaşlar böyle sitelerle uğraş uğraş bi senede anca 10 dolar oluyo oda bi senede 10 dolar için hergün sisteme girmek çok büyük bi uğraş küçük bi kazanç hiç uğraşmaya değmiyor çünkü bende çok uğraştım bi siteden tam 12 lira alacaktım site kapandı :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.