Hadoop Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiçero

Özel Üye
9 Eyl 2008
1,525
42
Türk Otağ
Bu bölümde Hadoop veritabanı yönetim sistemi hakkında detaylı paylaşımlar yapılacaktır..

- Açılacak tüm konular Misyon dahilinde olmalıdır.

- Bütün konular Forum Kuralları çerçevesinde olmak zorundadır.

- Veritabanları hakkındaki tüm yardım konularınızı Yardım Merkezi'ne açmalısınız.

- Konulara art arda mesaj atarak flood yapmak yasaktır. İlk sözlü uyarının ardından cezai işlem uygulanır.

- Bölüm içerisinde reklam yapmak (link, görsel veya video aracılığıyla) kesinlikle yasaktır. Cezai işlem uygulanır.

- Açılacak konuların büyük anlatımlar şeklinde ve görsellerle desteklenmiş olması tercih edilmelidir.

- Sohbet etmek, büyük tartışmalar yapmak ve argo kullanmak kesinlikle yasaktır. İlk uyarının ardından uzun süreli uzaklaştırma alırsınız.

- Konulara eklenecek olan dosyalara VirusTotal konulması zorunludur. Konulmadığı taktirde konu uyarı yapılmaksızın kaldırılacaktır.

- Konularınıza ekleyeceğiniz linklerin yönlendirme yapmamasına, saf link olmasına dikkat ediniz.

- Kural dışı bir durum görmeniz halinde ihbar ederek yöneticilere bildirin.

Kurallar, sorumlu moderatörler tarafından ihtiyaçlar halinde değiştirilebilir.
Kurallara uymayanlara yönelik kısa süreli uzaklaştırma ardından uzun süreli ve sınırsız uzaklaştırma cezaları uygulanacaktır.

İyi Forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.