Hafızam Doldu ve Silemiyorum

mod1n

Üye
2 Mar 2024
116
18
(nasıl bir başlık koyabilirdim bilmiyorum yanlış olduysa kb.)

ssdim 120 gb ve 70 gb gibi boş bir yer vardı fakat virtual box kurdum virtual boxa 1 tane kali linux 30gb'lık 1 tanede windows kurdum 50 gb'lık fakat bunların ssdden yenildiğini bilmiyordum revo uninstaller ile virtual boxu sildim fakat hala boş olarak 20 gb bir yer var nasıl düzeltebilirim.

Resim Link: 6csaciz.png

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,389
352
virtual boxa ait olan herşeyi sildim
Kaliyede sil

Sanırım Windows'ta disk alanı sorunu yaşıyorsunuz. İlk olarak, Disk Yönetimi'ne giderek bu boş alanı görebilirsiniz. Boş alanı başka bir bölüme genişletmek için, sağ tıklayıp "Birimleri Genişlet" seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu adımlar size yardımcı olmalı.

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Disk yönetiminden kontrol et, boşta kalmışlarsa C'ye geri ekle. Virtualbox'ı silmek yerine o makineleri silecektin virtualbox içerisinden. Olmazsa virtualboxı geri kur, direkt kurulu olarak gelirse iki makinayı sil

mod1n

Üye
2 Mar 2024
116
18
Sanırım Windows'ta disk alanı sorunu yaşıyorsunuz. İlk olarak, Disk Yönetimi'ne giderek bu boş alanı görebilirsiniz. Boş alanı başka bir bölüme genişletmek için, sağ tıklayıp "Birimleri Genişlet" seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu adımlar size yardımcı olmalı.
deneyeceğim

Disk yönetiminden kontrol et, boşta kalmışlarsa C'ye geri ekle. Virtualbox'ı silmek yerine o makineleri silecektin virtualbox içerisinden. Olmazsa virtualboxı geri kur, direkt kurulu olarak gelirse iki makinayı sil
disk yönetiminde herhangibi boş bir yer yok, virtual boxu tekrar kurdum fakat içerisi bomboş kali fln görünmüyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.