Hakops logger 8 test maili gönderilemedi ?

mechengineer

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
376
0
buyrun resim

k9sgz.png

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
2
GaziAntep
ben logda sorun var demiyorum zaten

ama niye yollamıyom..neyse baştan yükleyim.. yardımlarınız için teşşekkürler hepinize

Hakops Yaptigi Programlar Saglam bundan önce versiyonlarini Kullandıgında sorun varmiydi Yoq :D Demekki bunda eksik bişi yapmissin Antivirüsünüde kontrol et belki silmişte olabilir :D

Edit bu arada logger Dedigim programin İsmi Ayiks

Crue*

Uzman üye
6 Şub 2012
1,120
0
Bu sorun bendede oluştu ama bi kac gün geçti gene denedim oldu. Ayni denediklerimi gene denedim oldu.
Önceden neden olmadi bende bilmiyorum :D
Nyse sende bi kac gün sonra dene belki olur dost :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.