Hangi link kısaltma servisini kullanıyorsunuz?

hangisini kullanayım?

• trlink

Oy: 17 73.9%
  • linktl

Oy: 1 4.3%
  • bcvc

Oy: 5 21.7%
  • diğer. (yorumda belirtin)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Cevap: hangisi linktl? trlink? vs?

Link.Tl Çünki ArdArda reklam koyabiliyorsun kazanç oranı daha yüksek ve daha kolay

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7

Sanırım en eskisi bc.vc şahsen kullanmadım fakat çok fazla övülüyor.

Zamanında link.tl kullandım, 800 Civarı kazandım. Bir kaç yıl sonra baktığımda hesabım silinmişti ve bütün linklerim Tik.lat üzerine gönderilmişti.
İlerleyen zamanlarda para gönderirlerken, genelde %80 civarı bir para gönderiyorlar. Bütün paranı tek seferde alamıyorsun. Yüksek ihtimalle tüm paramı aldım gideyimi engellemmek için, geriye kalan %20 link.tl hesabınızda kalıyor. Biraz daha link paylaşıp tekrar paranızı alıyorsunuz ve daha sonra tekrar :)

tr.link çok daha sonra çıkan bir site pek rastlamadım linklerde.

RaZoR247

Üye
24 May 2019
119
0

Tr link telefon numarası filan istiyor. Neden istiyor bilen var mı?

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3

parayı hattına da yatırabilirsin diye bir şey duydum ama bilmiyorum doğrumu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.