Hangi Programlama Dillerini Biliyorsunuz Hangilerinde Ne Düzeydesiniz Niçin kullanıyorsunuz?

0nka

Üye
14 Mar 2022
100
55
Hangi Programlama Dillerini Biliyorsunuz? ve Niçin kullanıyorsunuz?
bir konuda 3 soru iyi şanslar :)
faydalı olacağını düşünüyorum eğer programlama ile sorular olursa kimlere hangileri sorulur bilinir.

OBT is HeRYerDe

Anka Team
11 Ara 2020
2,471
1,356
sin amor
Merhaba;

Bildiğim Diller:
C#, Python, JavaScript, PHP, HTML

Düzeyler:
C#: '
ORTA SEVİYE'
Python: '
İLERİ SEVİYE'
JavaScript: '
ORTA SEVİYE'
PHP: '
ORTA SEVİYE'
HTML: '
İLERİ SEVİYE'

Kullanım:
C#,
Oyun Geliştirmek İçin.
Python,
Hack Araçları Geliştirmek.
JavaScript, PHP ve HTML:
Web Geliştirme.

Helmsys

Yazılım Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,481
1,640
Hangi Programlama Dillerini Biliyorsunuz?
Tam anlamıyla biliyorum demek yanlış olur. Zira kişinin uğraştığı alanla uğraştığı kadarıyla dile hakimiyeti olabilir ve o dil konusunda bilgi sahibi olabilir.
Ben kendi adıma Python programlama diline hakimim diyebilirim. Ne kadar biliyorsun diye soracak olursan bununla ilgili herhangi bir hatayı bilgiyi durumu vs ne kadar iyi araştırdığımla doğru orantılıdır diye cevap verebilirim.

Niçin kullanıyorsunuz?
Yapay zeka ve veri bilimi dışında Python'un kullanılabildiği her alanda kullanıyorum.

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,390
568
Hangi Programlama Dillerini Biliyorsunuz? ve Niçin kullanıyorsunuz?
bir konuda 3 soru iyi şanslar :)
faydalı olacağını düşünüyorum eğer programlama ile sorular olursa kimlere hangileri sorulur bilinir.
Merhaba değerli forum uyesi;
Html,css3,avg,javascript,php,python,Bash vb.
Orta seviyede bulduklarım ve yeni başladığım diller ise ;
C#,java,ruby

Index geliştirmek için js html css3 svg

Exploit ve hacking aracı vb. Için: python ruby bash php js

Web tasarımı için: html css3 svg js php

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Java(Orta seviye) masaüstü ve android geliştirme.
c# (iyi düzeyde) masaüstü geliştirme
c/c++(orta düzeyde) low level'e girilmesi gereken yerlerde(elektronik veya işletim sistemleri)
python(iyi düzeyde) basit araçlar yazılması gerektiğinde
bash programing(iyi düzeyde) linux/unix sistemlerde işim olduğumda

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
518
Righteous Side of Hell
C#, vb.net orta seviye java düşük seviye, python, ruby düşük seviye.

C# oyun geliştirmek, toollar ve virüsler yazmak için.

Vb.net tool ve virüs kodlamak için.

Java android, windows tool geliştirme için.

python, ruby kullanmaya kullanmaya unuttum zaten xd.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.