Windows Hangi Windows sürümünü kurmalıyım?

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,154
363
merhaba arkadaşlar bilgisayarım biraz eski windows 7 kursam acaba desteklenmeyen program ile karşılaşırmıyım visual studio gibi yoksa her programı windows 10 gibi desteklermi?

biliyorum microsoft güncellemeyi kesti ama bilgisayarımın win7de daha verimli çalışacağına inanıyorum işlemcim biraz eski intel celeron N2930 1.83 ghz

tavsiyelerinize açığım

13 May 2019
187
84
1 Yeni Mesaj
merhaba arkadaşlar bilgisayarım biraz eski windows 7 kursam acaba desteklenmeyen program ile karşılaşırmıyım visual studio gibi yoksa her programı windows 10 gibi desteklermi?

biliyorum microsoft güncellemeyi kesti ama bilgisayarımın win7de daha verimli çalışacağına inanıyorum işlemcim biraz eski intel celeron N2930 1.83 ghz

tavsiyelerinize açığım
Çok fazla sorun yaşamazsınız ama güvenlik amaçlı Windows 8.1'e geçiş yapabilirsiniz illa Windows 10 olacak diye bir kaide yok.

Rx

Kıdemli Üye
12 Ocak 2021
2,316
1,446
(nowhere) in

tavsiyelerinize açığım
Evet Karşılaşırsınız.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı

tavsiyelerinize açığım
Windows 8.1'e Geç En iyisi
win7 Sorun Çıkartabilir.
kulalancağınız programlar win7'ile uyumlu olmayabilirler en sağlıklısı
win8.1'e geçmek.

MALLATYALI44

Katılımcı Üye
5 Eki 2019
311
141
Dostum ben windows 7 ultimate kullanıyorum, bilgisayara discord kuramıyorum, bazı c++ güncellemelerini yükleyemiyorum, kursam da yarısından çoğu çalışmıyor.
Hocam siz Windows 7 ultimatin son güncelleştirmelerini indirmemişsiniz Windows update den son güncellemeleri yapın . Windows update hata verir muhtemelen onları YouTube de aratıp hataları çözün sonra güncellemeyi yapınca açılacak . Bendede aynısı oldu .

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,173
386
23
İnternetin Derinliklerinde...

tavsiyelerinize açığım
Bana kalırsa windows7'yi kur.
Bir sorun olmaz.
Lakin Windows10' u kurmanı pek tavsiye etmem.

Çünkü win10 kasabilir virutualbox tur.
Sanal makinedir vs. Bir de linux kurdum tam olur ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.