hangi yazılım dilini biliyorsunuz ?

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
bu bildiğiniz yazılım dilleri ile, diyelim ki bir url var o url ye gidince oto bir dosya iniyor ve o site de senin, siteye bildiğin dillerle dosya indirme işlemini arka plana taşıyan yani kullanıcı gözle görmeden arka planda inmesini sağlayan kod yazılabilir mi ?

Son düzenleme:

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
138
python ileri seviye baya ileri
c++ temel
C#.NET orta
java temel
html temel

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
python ileri seviye baya ileri
c++ temel
C#.NET orta
java temel
html temel
bu bildiğin yazılım dilleri ile, diyelim ki bir url var o url ye gidince oto bir dosya iniyor ve o site de senin siteye bildiğin dillerle dosya indirme işlemini arka plana taşıyan yani kullanıcı gözle görmeden arka planda inmesini sağlayan kod yazılabilir mi ?

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
138
bu bildiğin yazılım dilleri ile, diyelim ki bir url var o url ye gidince oto bir dosya iniyor ve o site de senin siteye bildiğin dillerle dosya indirme işlemini arka plana taşıyan yani kullanıcı gözle görmeden arka planda inmesini sağlayan kod yazılabilir mi ?
bunu hiç denemedim ama html js php gibi dillerle yapabilirsin ama ben bilmiyom ben hack aracı filan yapay zeka gibi şeyler yapıyom yada uygulama gibi şeyler yapıyom

Starzz

Üye
21 Haz 2015
237
58
:D :D :D Bu çocuk cidden takıntılı. Sırf bu mevzu için en az 10 konu açtı. Hepsinden aynı cevabı aldı ama yine de durmuyor. Adama detay ver, hile yapmak istediğin oyunu ver şunu yap diyoruz, ama vermiyor ve konu açmaya devam ediyor.

Allah akıl fikir versin.

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
138
:D :D :D Bu çocuk cidden takıntılı. Sırf bu mevzu için en az 10 konu açtı. Hepsinden aynı cevabı aldı ama yine de durmuyor. Adama detay ver, hile yapmak istediğin oyunu ver şunu yap diyoruz, ama vermiyor ve konu açmaya devam ediyor.

Allah akıl fikir versin.
aynen :D :D :D :D :D

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
62

Allah akıl fikir versin.
Bir anlık heves işte :), hileyi bize yaptırtana kadar konu açıcak :)

NeodRa

Üye
12 Kas 2019
56
13
bu bildiğiniz yazılım dilleri ile, diyelim ki bir url var o url ye gidince oto bir dosya iniyor ve o site de senin, siteye bildiğin dillerle dosya indirme işlemini arka plana taşıyan yani kullanıcı gözle görmeden arka planda inmesini sağlayan kod yazılabilir mi ?
Hayır kullanıcı görmeden bunu yapamazsın ama kullanıcıya trojan yedirip yapabilirsin.

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92

Allah akıl fikir versin.
hayır hileyle bu konu farklı
senin ve hepinizin takip ettiğini zaten anladık
Bir anlık heves işte :), hileyi bize yaptırtana kadar konu açıcak :)
hayır yapılabildiğini öğrenip dili öğrenip kendim yapıcağım ayrıca bir anlık heves filan değil ben sırf bunun için 2 senedir uğraşıyorum sen ve siz ve daha gelecekleriniz beni bir anda bir bilgiyle geri çevirmeye çalışmış olabilirsiniz ama ben de aynı siz gibi bir anda geri çevirebiliyorum ve iyi ki de çevirebiliyorum bunun için pişman değilim
Bence de öyle duruyor.
sizin ve sizin gibilerine kalmadım bana yazmak sorunda değilsiniz forumda adam mı kalmadı sanki hepiniz için tekrar ediyorum, Allah'ın her kulunun bir nefisi var, bu bir sınav, nefisimiz ona karşı koymamız ve bizim sınavımız için var.

beki bu post silinecek belki bir Allah ın kulu beni sizden kurtarıcak hiçbiri umrumda değil birimizi durdurabilirsiniz ama hepimizi asla.

++

MRRE

Üye
1 Tem 2018
156
19
hayır yapılabildiğini öğrenip dili öğrenip kendim yapıcağım ayrıca bir anlık heves filan değil ben sırf bunun için 2 senedir uğraşıyorum...
googlea php, js download file automatically yazarak bir sürü kaynak bulabilirsin.
Ayrıca indirilen dosyanın tarayıcıda görünmemesini istiyorsan tarayıcıda açık gib bir şey olması lazım. (tam emin değilim)

Son düzenleme:

livcon

Üye
21 Tem 2021
155
87
22
1- HTML-CSS, JavaScript, Jquery, Python, C#, Asp.NET, PHP(temel)

Son düzenleme:

Jaime Lannister

Kıdemli Üye
1 Ara 2020
3,691
807
Casterly Rock
C++'de yapılabilir mi araştırmak lazım ama oto dosya indirme olayı kalmadı artık tarayıcıların güvenlikleri daha sağlam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.