Hareketli Banner Nasıl Tasarlanır?

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !

Hareketli Banner Tasarımı nasıl yapılır ve Photoshopta template(psd) oluşturup nasıl premier pro 2022'de düzenlenir
bununla ilgili bir video çektim.

Cillop gibi eğitim...

Not : Abone olmayı unutabilirsiniz insanlık hali hazır gelmişken şimdi unutmadan bir olursanız sevinirim :D

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,866
770
28

Hareketli Banner Tasarımı nasıl yapılır ve Photoshopta template(psd) oluşturup nasıl premier pro 2022'de düzenlenir

Cillop gibi eğitim...

Not : Abone olmayı unutabilirsiniz insanlık hali hazır gelmişken şimdi unutmadan bir olursanız sevinirim :D
Ellerine saglik

ERSSE

Katılımcı Üye
6 Kas 2019
465
138
Street

Cillop gibi eğitim...

çok güzel anlatmışsınız hocam bide qe de bu tarz çalışmalar yapsanız belki bilirsinizdir red giant universe plugini ile bişeyler gelirse çok sevinirim çok sevdiğim bir plugindir iyi forumlar hocam

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Eline Emeğine Sağlık

Teşekkürler arkadaşlar sağolasınız
çok güzel anlatmışsınız hocam bide qe de bu tarz çalışmalar yapsanız belki bilirsinizdir red giant universe plugini ile bişeyler gelirse çok sevinirim çok sevdiğim bir plugindir iyi forumlar hocam

Evet biliyorum. Red giant bende premierde var ordan bakabilirim bir ara fakat AE'de bu kadar bilgim yok onu da forumda bana öğretecek bir arkadaş arıyorum. :)))
Şaka bir yana Ae ile ilgili videolarda onur naci öztürkler diye bir kanal var bu arkadaş cidden bu konuda çok dolu onun üstüne benim video çekmem onun yanında amatörlük olur o da sevdiğim bir arkadaşımız bir göz at derim :)

ERSSE

Katılımcı Üye
6 Kas 2019
465
138
Street
Teşekkürler arkadaşlar sağolasınız

Evet biliyorum. Red giant bende premierde var ordan bakabilirim bir ara fakat AE'de bu kadar bilgim yok onu da forumda bana öğretecek bir arkadaş arıyorum. :)))
Şaka bir yana Ae ile ilgili videolarda onur naci öztürkler diye bir kanal var bu arkadaş cidden bu konuda çok dolu onun üstüne benim video çekmem onun yanında amatörlük olur o da sevdiğim bir arkadaşımız bir göz at derim :)
Kendisini tanıyom ve real de arkadaşım olur Ae hem Onur Naci Öztürkler yada Grafik Sanat kanalına bakmanı tavsiye ederim sıfırdan eğitim içerikleri var güzel ve kaliteli tabiki Onur kadar değil ancak sıfırdan ileri seviyeye taşır gerisi plugin le falan gelir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.