Hareketli Slider Yapımı ve Eğitimi ?

29 Kas 2020
52
0
istanbul
Arkdaslar icon haraketli slider yapmak ıstıyorumda hangı program kullanmalıyım egıtım vb yardıcmı olabılcek varmı arka plan vb

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,866
608
Cevap: Eticaret sitem icin tasarım

Arkdaslar icon haraketli slider yapmak ıstıyorumda hangı program kullanmalıyım egıtım vb yardıcmı olabılcek varmı arka plan vb

Merhabalar ;

Adobe after effects kıllanabilirsin Slider veya bu tarzlar için .

Eğitim olarak youtube üzerinden takip edebilirsin .

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Tasarımı Photoshop,Illustrator gibi programlarda tasarlayıp After Effects ve benzeri programlar aracılığıyla hareketlendirebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.