Hash kırmakta zorluk çekiyorum

kapon.

Yeni üye
25 May 2024
41
4
Herkese iyi forumlar online hash cracker vey crackstation gibi yerlerde elimdeki hash i kırmayı denedim ama olmadı yardımcı olabilecek varmı bu konularda yeniyimde örnek olarak elimdeki hash: b15b092bd98e9e9da9f3a705df81e382

By.Mrx

Katılımcı Üye
22 Haz 2021
340
62
32
Herkese iyi forumlar online hash cracker vey crackstation gibi yerlerde elimdeki hash i kırmayı denedim ama olmadı yardımcı olabilecek varmı bu konularda yeniyimde örnek olarak elimdeki hash: b15b092bd98e9e9da9f3a705df81e382
Kali linux içinde defaul bulunan toollar'dan yararlanabilirsin örnek mimikatz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.