hata....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amele111

Yeni üye
20 Tem 2009
9
0
bi hata çıkıp duruyo arkaarkaya hata veriyo ben bu hataları kapatsamda kapatmasamda 30 tane falan açılıyo....

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
eğer format falan attıktan sonra olmadıysa sistem geri yükleme yap...
yada görev yöneticisini aç run.32 exe yi sonlandır...
oda olmazsa xp cdsini tak çalıştıra sfc /scannow yazz... pc yi bi onar bakalımm

bide eğer sorun çözülmezse hata kodunu falan bi söyle...

amele111

Yeni üye
20 Tem 2009
9
0
yaa bu site çok güzell 2 kere yardım istedim ikisinede anında cvp ve doğru cvplar.. teşekkürler turkhackteam
kardeş çok saolll cd yi takıpp dediğini yaptım düzeldiii
verdiği hata index ********s 00003x gibi bişeydi tam hatırlamıyorummm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.