Hayatta en çok neyi isterdiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Selamün Aleyküm Arkadaşlar

Bu sıralar böyle konular çok açılıyor :D Birde ben açayım dedim :D

Evet arkadaşlar gelelim sorumuza

Hayatta En çok neyin olmasını isterdiniz - şahsen ben ;

Hayata gözlerimi açamadan kimseyi tanıyamadan gelmemek isterdim :)

Bu bir isyan değildir tabiki Allah'ın takdiride böyle imiş geldik dünyaya :RpS_glare:

Evet Arkadaşlar Sizler ?

MiniHackerMH

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
724
0
Aleyküm Selam Ne İsterdim aa Yürüyen uçah D:Q wdq QW: nys espiri bi yana Sağlıklı İmanlı Dinime Uygun Bir Şekilde Yaşamayı İsterdim

TC635mm

Kıdemli Üye
24 Ocak 2016
2,619
1
Yorumsuz :)
Eline sağlık takip edilir...
Kitap gibi okunur.
Başarılar :D

LinealTR

Üye
3 Eki 2015
250
0
İman sağlık mutluluk :) az aşım ağrımaz başım demişler fakat para olursa onuda isteriz

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
İnsanların İçinden geçen benim hakımda konusmalarını duymayı vallahi çok isterdim ... kim içinden ne konusuyor ne düşüünüor merak etmişimdir hepp ... yolda yürürken biri sana baktığında içinden ne dediğini öğrenirdim '' vallahi tek istediğim bu :)

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Size kaç derece lazım ?
336187995c5c48d4e042bb565781a22b-500x9000.jpg

AHAHAHAH :DF :F :D :D: D: D: D aeswddsasd bu halimle güldürdün ya beni Allahta seni güldürsün be Mikoo :)

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul

404 FOUND :D :D :D

Derece nedir?

Aynı ölçüyle sıralanmış şeylerin birbirine göre sıralamadaki yeri, seviyesi. Çeşitli şekillerde deyim olarak kullanıldığı gibi bir çok branşlarda da kullanılır. Birinci derecede değerlendirmek, bir müsabakada kazananlar arasında yer almak gibi.
Isı bilgisinde derece; kelvin derecesi, santigrad derecesi, Fahrenheit, Reomur derecesi şeklinde kullanılır. Bu birimler arasında geçiş vardır. Biri diğeri cinsinden yazılabilir. Kelvin derecesi teorik fizik çalışmalarında kullanılan bir birimdir. O°K=-273°C mutlak sıcaklık denir.

F-32
?? =?? =?? 1 0.8 1.8
T = t+273
C = Santigrad (Celcius)derecesi r = Reomur derecesi
F = Fahrenheit derecesi T = Kelvin derecesi
t = Santigrad derecesi
0°C=0°R =32°F=273°K’dir. 20°C=16°R=66°F=293°K
şeklinde geçiş formülleri mevcuttur.

Teşekkür ederim :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.