Hayday PC sorunu

ert98

Yeni üye
27 Haz 2016
1
0
Hepinize iyi forumlar arkadaşlar sizlere bir sorum olacak, yaklaşık 5 gün önce Hayday farm oyununa bir güncelleme geldi ve hiç bir şekilde hiç bir emulatorden oynatmıyor, çareyi ekran yansıtma programlarında arıyorum. Telefonumun ekranını yansıtıp klavye mouse ile kontrol edebileceğim bir uygulama buldum, ama lanet olası federaller yansıtmayı ücretsiz, mouse kullanmayı paralı yapmış sınırsız 79$ e malum şartlar alamıyoruz, ben bu programın crackini bulabilir miyim, sevgili abilerim bana yardımcı olur mu bu konu hakkında?

Programın ismi: iMyFone MirrorTo

bayoyunsultanı

Katılımcı Üye
24 Kas 2023
273
98
Kaiserreich
Hepinize iyi forumlar arkadaşlar sizlere bir sorum olacak, yaklaşık 5 gün önce Hayday farm oyununa bir güncelleme geldi ve hiç bir şekilde hiç bir emulatorden oynatmıyor, çareyi ekran yansıtma programlarında arıyorum. Telefonumun ekranını yansıtıp klavye mouse ile kontrol edebileceğim bir uygulama buldum, ama lanet olası federaller yansıtmayı ücretsiz, mouse kullanmayı paralı yapmış sınırsız 79$ e malum şartlar alamıyoruz, ben bu programın crackini bulabilir miyim, sevgili abilerim bana yardımcı olur mu bu konu hakkında?

Programın ismi: iMyFone MirrorTo
hocam bluestacks denedinizmi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.