Hazır Site v2.2 (tr)

dolex

Katılımcı Üye
13 Ağu 2007
509
8
Güncellendi (13 Temmuz 2007, Cuma) İçeriğin adı: HAZIR SİTE V2.2(TR) Hit: 79207 Bugün aldığı Hit: 42 Telif: Osman ÇELİK (Geliştirme: Mücahit) / Bu yapımcıya ait diğer içerikleri göster Eklenme tarihi: 13 Temmuz 2007, Cuma Dergide Yayımlanma: Eylül - 2004 Boyut: 955 KB Fiyatı: Ücretsiz Puan: 6156 Sıra: 0 Oy: Bu içeriğe 1719 kişi oy verdi. Oy ortalaması: 7,4
[FONT=arial,verdana,tahoma] Google AdSense ile websitenizden para kazanın[/FONT]
Açıklama :Güncelleme (v2.2):
Bildiğiniz gibi HAZIR SİTE v2.1 sitesinde birkaç değişiklik yaptım. Ziyaretçi defterini kaldırdım.onun yerine iletişim formu ekledim.ayrıca yönetim panelindende mesajları okuyabilirsiniz ve silebilirsiniz.menüler azaldı. Murat arkadaşıma çok teşekkür ederim. Onun sayesinde sıfırdan asp öğrendim.

Güncelleme (v2.1):
BAŞTAN ŞUNU BELİRTMELİYİM Kİ BEN ASP UZMANI DEĞİLİM HAZIRSİTE'Yİ BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞTİRMEDİM. SADECE ÖNEMLİ BAZI AÇIKLARI VARDI BUNLARI KAPATTIM VE GÖRÜNÜM HUSUSUNDA UFAK BİRKAÇ OYNAMA YAPTIM İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ... - Öncelikle Ziyaretçi Defteri HTML tag kabul ediyordu artık etmiyor. Çünkü kötü niyetli ziyaretçiler istedikleri kodu çalıştırabiliyordu. - İdare girişinde Sql İnjection açığı vardı ufak bi filtre ile bu açık da kapatıldı. - Ziyaretçi Defterine ne olur ne olmaz diye güvenlik kodu ekledim. - Mouse artık klasik mouse değil imleç değiştirildi. - Logo ve Banner sorunu çözüldü. - CHAT eklendi basit bir chat ama bulunsun iyidir..:) - Google Arama Bloğu eklendi. - Durum çubuğunda mesajlar var onu sayfa.asp de kısmından HTML kullanarak değiştirebilirsiniz şimdilik bi saat koydum ben... Bu kadar!

Yapımcının açıklaması: Hazır Site nin 2. versiyonu. Bazı sorgulama hataları giderildi. Yeni menü kategorileri ekleyebilme özelliği eklendi. İlk versiyona göre daha sistemli daha gelişmiş.

themyth1905

Yeni üye
11 Ağu 2007
11
1
keşke kopyala yapıştır yaptıktan sonra bi düzenleme yapsaydın veya hiçbişey yapmayıp linkini verseydin.

kalpsiznl

Yeni üye
7 Nis 2007
13
0
slm arkadaslar
ben php ile bi site yapmak istiyorum . ama php bilmiyorum. html biliyorum. bu konuda bana yardimci olabilcek yada site yapabilcek arkadaslar varmi

Myking61

Yeni üye
8 Haz 2008
6
0
AnKaRa
slm arkadaslar
ben php ile bi site yapmak istiyorum . ama php bilmiyorum. html biliyorum. bu konuda bana yardimci olabilcek yada site yapabilcek arkadaslar varmi
phpbb site kurmak istiyorsan sitenin adresi şöyle olur[isteğe bağlı]

www.örneksite.phpbb24.com olarak alırım sana sen uzantısını&yönlendirmesini yaparsın olurmu?

kendin bakmak istersen bedava&ücretsiz site açma(phpbb)

BURDAN--> https://tik.lat/h2K8O

şimdilik böyle olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.