hdd den gelen sinir bozucu sesler yardımlarınızı bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
arkadaşlar hp compaq nx6310 laptopum var hddden açılışta ses geliyor cızırtı gibi bide programları fln açarken işte bunu halledebilmemiz mümkünmü yardımlarınızı esirgemeyin lütfen şimdiden teşekkürler iyi forumlar

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
sorunun şu kardeşim hdd'de parçalanmış yerler var okumada sorun yaşıyorsun yapman gereken 2 şey var birincisi denetim masasından diskini birleştirip hdd ni söküp takmalısın ..daha sağlıklı bir yol istiyorsan format atıp hdd ni söküp takmalısın kolay gelsin...

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
kardeş hiç açmadım daha hddyi o biraz sakat olur benim için o konu hakkında hiçbir bilgim yok çünkü söküp çıkarmayla ilgili bu arada disk birlşetirme yaptım daha önce ama sorun devam ediyor hala daha başka bir yol bilen arkadaşım varsa yardımını bekliyorum senin ilgin içinde tşk bu arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.