Hedef Kişinin Whatsapp Hesabını Ele Geçirme Metodu.

Yigithann_61

Yeni üye
25 Ara 2022
5
0
1-)

* Öncelikle kendinize SMS yağdırabileceğiniz bi site & uygulama bulun. ( şuan bildiğim bi platform yok, bulduğum zaman konunun altına bırakacağım.)

* Konuştuğunuz kişiye anlık bombalama yapın. Bu esnada da Whatsapp Business'a hedef kişinin numarasıyla girin. ( Whatsapp doğrulama kodu gönderin.)

* Hedef kişi bombalanma olayına şaşıracak ve çevresindeki biriyle paylaşmak isteyecek. Bu sizsiniz.

* Burada yapmanız gereken azıcık sosyal mühendislik. Hayretler içerisinde Ekran Görüntüsü isteyin.

* Eğer çok akıllı değilse ki öyle bi durumda ne yapacağını bilmediği için Whatsapp doğrulama kodunu karalamak aklına gelmeyecektir.

* Whatsapp doğrulama kodunu aldıktan sonra bombalamayı durdurun, Bu konuyla alakalı araştırma yaptığınızı söyleyin.

Whatsapp hesabına artık erişiminiz var.

2-)

Bu Metodumuz da yine sosyal mühendislik gerektiriyor ama biraz daha zor...

* Öncelikle hedef kişinin operatörünü öğreniyoruz.

* Arama yönlendirme ile şahısın SMS ve aramalarını kendimize yönlendireceğiz.

* Diğer operatörlerin arama yönlendirme kodunu bilmiyorum ama muhtemelen aynı.

* Turkcell arama yönlendirme kodu : 21

* Örnek tuşlama : *21*05370000000#

* Bu şekilde hedef kişiye tuşlatırsanız arama yönlendirme aktif olacaktır. SMS ve aramalar sizin numaranıza gelecektir.

* Bu sayede karşıdan kod istemeden Whatsapp hesabına erişim sağlayabilir, İnstagram giriş bağlantısı da isteyebilirsiniz.

UYARI!! : Kötüye kullanımdan THT & @ayarsizfedai sorumluluk kabul etmez.
Ellerine sağlık cok iyi olmuş.2.yöntem bu kadar kolaymı örneğin Türktelekom kullanıyo arama yönlendirme kodunu bulsam dediklerini yapsam sms bana gelicek bu kadar kolay olması şaşırtıcı ama eğer böyleyse cok güzel ve kullanışlı bi yöntem tekrardan ellerine sağlık <3

Ecazzz

Yeni üye
1 Tem 2019
30
3
ellerine sağlık güzel olmuş ve insta çalmak için: ilk önce linux üzerinden çakma bir insta giriş paneli hazırlayıp kurbanın e posta adresine atın daha sonra şifre ile adını girdiğinde zaten direkt olarak sizin ekranınıza yansıyor bilgileri. Tekrardan eline sağlık güzel konu
Bana yardım edermisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.