Hedef Site Bilgi Toplama Programı V1

PolyanaCC

Üye
14 Şub 2019
103
2
7. Cadde
Selamün aleyküm Arkadaşlar.
Kısaca anlatmak gerekirse. Bu program Web Pentest işlemlerinde bilgi toplama aşamasında kullanılabilecek pratik bir pentest aracıdır. Program beta sürüm olup sorunlar çıkabilir. Çıkarsa bildirmeniz rica olur. Program hedef site hakkında bir çok sonuç çıkabilir ve sonuçları kolayca kaydetme özelliğine sahiptir. Birden fazla kaynak siteleri kullanmaktadır. kötüye kullanımda sorumlu kullanıcıya aittir. Sourcesini Editledim Çoğu Yerinde Hata Vardı Düzeltildi Ve Sizlere Sunmak İstedim V2 Sürümünde Görüşmek Dileğiyle.C# İle Yazılmıştır.

grY813.png

İndirme Linki:

Android versyonu mumkun mu hocam

THECERN

Yeni üye
12 Şub 2016
32
0
Malesef fakat ileri ki zamanlarda Android platformu için bir şey yapabilirim.

dostum şuan çalışmıyor program sanırım

file spider için dosya türlerinin bulunduğu 'filetype.txt.' dosyası yok!
diye hata veriyor

düzeltme= hataya tamam deyince açıldı bunu hiç beklemiyordum :D

Son düzenleme:

Crosslightxp

Katılımcı Üye
26 Eyl 2021
590
221
19
Fransa

Kısaca anlatmak gerekirse. Bu program Web Pentest işlemlerinde bilgi toplama aşamasında kullanılabilecek pratik bir pentest aracıdır. Program beta sürüm olup sorunlar çıkabilir. Çıkarsa bildirmeniz rica olur. Program hedef site hakkında bir çok sonuç çıkabilir ve sonuçları kolayca kaydetme özelliğine sahiptir. Birden fazla kaynak siteleri kullanmaktadır. kötüye kullanımda sorumlu kullanıcıya aittir. Sourcesini Editledim Çoğu Yerinde Hata Vardı Düzeltildi Ve Sizlere Sunmak İstedim V2 Sürümünde Görüşmek Dileğiyle.C# İle Yazılmıştır.

grY813.png

İndirme Linki:

MediaFire
Google Drive
VİRÜS TOTAL

VirusTotal

Siteyi www.hedefsite.com şeklinde taratın aksi takdirde hata alırsınız.
Elinize emeğinize sağlık 🙂

trombolol33001

Katılımcı Üye
19 Kas 2021
420
142
18

grY813.png

İndirme Linki:

MediaFire
Google Drive
VİRÜS TOTAL

VirusTotal

Elinize sağlık

15 Ocak 2021
239
70
herzaman her yerde

grY813.png

İndirme Linki:

MediaFire
Google Drive
VİRÜS TOTAL

VirusTotal

elinize kolunuza klavyenize saglik iyi formlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.