Hello Neighbor, İnceleme + Tavsiye

GhostWins

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
538
575
Selam arkadaşlar ben Ghost, bu gün size bir oyun tavsiye edeceğim. Oyunumuzun adı Hello Neighbor açıkcası aşırı sarıyor ve şuan Steam'de %75 indirimde normal versiyonu 12TL, 18TLye ise oyunun en dolu paketi var içinde online versiyonu mevcut alıcaksanız tam vakti
(crack mevcut fakat kesinlikle tavsiye etmiyorum!!)

turk_hack_team_.gif

Hello Neighbor

capsule_616x353.png

BU OYUN HAKKINDA

Hello Neighbor komşunuzun evine gizlice girerek onun bodrumunda sakladığı sırları açığa çıkarma üzerine olan gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenebilen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynayın. Pencerelerden tırmanmayı seviyor musunuz? Ayı kapanına hazırlıklı olun. Kaçmaya mı çalışıyorsunuz? O bir kestirme bulacaktır.

hello-neighbor.png

BU OYUN HAKKINDA 2

Arkadaşlar yapımcı şirket oyunu tam anlatmamış, bu sebepden ötürü ben anlatıcam.
Gizli sırları olan komuşmuzun evine gizlice girip neler karıştırdığını öğrenmeye çalışıyoruz, bu süre içersinde komşumuz biz türlü türlü tuzaklar kuruyor, örnek olarak ayı kapanları, kamera.

anahtarları bulup salonun ortasında duran kapıyı açmaya çalışıyor dediğim gibi o sırada komşu sizi yakalamaya çalışıyor, yakalamaya doğru geldiğinde gerici bi müzik geliyor geldiğini ordan anlarsınız :D
oynadığınız ana karakter bir çocuk.

hello-neighbor-18282-1.png

ilk karşılaşcağınız ev budur

Diesel2Fproduct2Fhelloneighbor2F14-2280x1172-8cac49f9860bea71255671e0c6b2b4fda3ef5723.png

Ana karakteriniz bu şekilde bölümleri geçtiğinizde büyüyor

artık gerisini oynayıp öğrenin :)))

uR0jPF.png

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

image.png

uR0jPF.png

İZLEYEBİLCEĞİNİZ YAYINCI

uR0jPF.png

SATIN ALIM

Steam şuan %75 indirimde
Epic Games

turk_hack_team_.gif

Güzel Yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

PanchiaNN

Junior Hunter
29 Tem 2022
136
106
United States & Türkiye
Selam arkadaşlar ben Ghost, bu gün size bir oyun tavsiye edeceğim. Oyunumuzun adı Hello Neighbor açıkcası aşırı sarıyor ve şuan Steam'de %75 indirimde normal versiyonu 12TL, 18TLye ise oyunun en dolu paketi var içinde online versiyonu mevcut alıcaksanız tam vakti
(crack mevcut fakat kesinlikle tavsiye etmiyorum!!)

turk_hack_team_.gif

Hello Neighbor

capsule_616x353.png

BU OYUN HAKKINDA

Hello Neighbor komşunuzun evine gizlice girerek onun bodrumunda sakladığı sırları açığa çıkarma üzerine olan gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenebilen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynayın. Pencerelerden tırmanmayı seviyor musunuz? Ayı kapanına hazırlıklı olun. Kaçmaya mı çalışıyorsunuz? O bir kestirme bulacaktır.

hello-neighbor.png

BU OYUN HAKKINDA 2

Arkadaşlar yapımcı şirket oyunu tam anlatmamış, bu sebepden ötürü ben anlatıcam.
Gizli sırları olan komuşmuzun evine gizlice girip neler karıştırdığını öğrenmeye çalışıyoruz, bu süre içersinde komşumuz biz türlü türlü tuzaklar kuruyor, örnek olarak ayı kapanları, kamera.

anahtarları bulup salonun ortasında duran kapıyı açmaya çalışıyor dediğim gibi o sırada komşu sizi yakalamaya çalışıyor, yakalamaya doğru geldiğinde gerici bi müzik geliyor geldiğini ordan anlarsınız :D
oynadığınız ana karakter bir çocuk.

hello-neighbor-18282-1.png

ilk karşılaşcağınız ev budur

Diesel2Fproduct2Fhelloneighbor2F14-2280x1172-8cac49f9860bea71255671e0c6b2b4fda3ef5723.png

Ana karakteriniz bu şekilde bölümleri geçtiğinizde büyüyor

artık gerisini oynayıp öğrenin :)))

uR0jPF.png

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

image.png

uR0jPF.png

SATIN ALIM

Steam şuan %75 indirimde
Epic Games

turk_hack_team_.gif

Güzel Yorumlarınızı bekliyorum
Açıklayıcı olmuş, Eline Sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.