Her baba yiğitin harcı deil biliyorum onun için LAMERLER OKUMASIN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrproblem

Katılımcı Üye
25 Kas 2007
375
3
gezici
PWL dosyalarını çözen programlar mevcuttur bununla birlikte pc hack adlı konuların bazılarında ilgili konu mevcut. Bunun yanında programların isimleri de oralarda var. Bir bakayım DL bulursam buraya da koyarım

Bahar_____

Yeni üye
24 Mar 2008
5
0
arkadaşlar ilginiz için tşk ederim.. PwlTool 6.8 programını daha önce indirdim fakat kullanamadım yani bi sonuç alamadım.. bu çok önemli bir konu benim için inşlh birlikte bir şeyler başarırız

By L@net

Yeni üye
6 Şub 2008
8
0
Tam Olarak Ne İstediğini Anlayamadım Ama Bide Bu Programı Deneyebilirsin

Proactive System Password Recovery 4.91.0.561
Arama Motorlarında Aratırsan Bulursun

Bahar_____

Yeni üye
24 Mar 2008
5
0
millet pwl almak için pc hack lio sen benden dosyayı istiyosun :) biraz uçuk bi teklif oldu öğretirsen naıl çözüleceğini daha makbule geçer... ilginiz için tşk ederim

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
millet pwl almak için pc hack lio sen benden dosyayı istiyosun :) biraz uçuk bi teklif oldu öğretirsen naıl çözüleceğini daha makbule geçer... ilginiz için tşk ederim

Yha bis Win98 Varken Yapardık R3X ile Netbios'u Açık PClerin Pwl Dosyalarını İndirip Pwl Okuyan Aşaqıda linkini verdiqim Programımla Okurdum Dial-Up Şifrelerini.,Artık Dial-Up devri bittiqine göre olay da bitti..

https://tik.lat/DcWf0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.