Her şeyiyle Maltego ///4UR0R4

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,669
4,964
Orhun Nehri
Konuyu incelemek bayağı zamanımı aldı incele demeseydin :trl
gerçekten aracı bilmeme rağmen acaba şuda var mı diye kontrol ettim eksiksiz bir konu açmışsın tebrik ederim. maltegoyu öğrenmek isteyen arkadaşlar için tam bir eğitim seti gibi birşey olmuş harika. Lakin konuyu okuyunca sıkılanlar olacaktır. böyle bir konu açacaksan parçalamanı tavsiye ederim, videoda aynı şekilde.
tekrardan tebrik ederim emeğine sağlık ;)

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
671
6
T.C
Sağolun
Eline saglik Eren konuda gercektende emek var
Sağolun
Konuyu incelemek bayağı zamanımı aldı incele demeseydin :trl
gerçekten aracı bilmeme rağmen acaba şuda var mı diye kontrol ettim eksiksiz bir konu açmışsın tebrik ederim. maltegoyu öğrenmek isteyen arkadaşlar için tam bir eğitim seti gibi birşey olmuş harika. Lakin konuyu okuyunca sıkılanlar olacaktır. böyle bir konu açacaksan parçalamanı tavsiye ederim, videoda aynı şekilde.
tekrardan tebrik ederim emeğine sağlık ;)

Sağolun Hocam Yorumunuz İçin Teşşekür Ederim Bilerek Bölmek İstemedm Tek Konu Olsun Öz Konu Olsun İstedm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.