Her Türlü Bilgisayarda 100% disk sorunu çözüm kesin yöntem [2022] !!!

SkyRest

Katılımcı Üye
15 May 2016
400
241
25
MEDUSA
merhaba öncelikle , hemen olaya giriyorum internetde çok saçma olaylar videolar dönüyor o kadar araştırmanıza rağmen hala sonuç elde edemıyorsunuz benim günler boyunca araştırdığım sonuçlar ile kessinlikle bu sorunu ortadan kaldıracaksınız.

genellikle leptolarda oluyor o yuzden başlıyorum

1-en etkili yöntemlerden biri güç seçeneklerinden plana girip ordan gelişmiş güç seçenekleri diyoruz oradan SABİT DISK seçip kapatmak için beklenen süreyi pirize takılı iken 0 yapıyoruz
2-başlat tuşu +r diyip services.msc yazıyoruz ve hizmetlerden hızlı getirme , windows search , sysmain (prefetch) , yazılım koruması, windows update bunları kapatıyoruz
bunlardan sonra cihazınız normalde düzgün çalışması gerek eger çalılmıyor ise
3-defrag yöntemini deneyin , advanced system optimizer denilen uygulamayı indirip bu yöntemi deneyin bu yöntem bilgisayarınızın büyük ordan hızlanmasına ve sorunun gitmesine yardımcı olacak son çaredir.
yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ^^ beğenileri çökeltirsiniz artık >_<

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.