Herkese Iyi Gunler Sızde Bı Rıcam Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byserseri17

Yeni üye
27 Tem 2008
3
0
Arkadaslar Benım Sureklı Kullanddığım Bır Msn (hotmail) Adresım Var Fakat Giremiyorum Hep Benı Atıo Msn Den Simdi Bağlanıyor Yapıyor Hep Baska Msnlerı Actımda Yapmıyo Pc De Sorun Yok Baska Pc Lerdende Gırıyorum Yıne Acılmıyor Msn Aynı Seyı Yapıo Hata Kodu Vermıyor şimdi Bağlanıyor Dıyor Bellı Bı Sanıye Sonra Acılıyor Yıne Kapanıyor Buunun Nedenı Nedır ırtıbat Kurabılceğım Arkadaslar Varmı Yardımcı Olabılcek Sımdıden Herkese Tesekkur Eder Sıtenızın Basarılı Olması Dileğiyle ıyı Aksamlar

10 Tem 2007
58
0
32
Bursa
ñ¯a_Á¯aÿ±m¯aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇᯱÇ᧱Çár×ÁÇáÑÇ á£áÇ

bi yerde "Bunu msn nickinize yazarsanız bi daha o pcden o adresi açamzsınız" yazıyordu sallıyo sandım denedim açamadım :p
sonra başka bi kullanıcı hesabından kendi msnimi açıp nickimi değiştirdim yine olmadı en sonunda kendi kullanıcı hesabımı silip baştan oluşturdum öle oldu belkide kullnıcı hesabında sorun vardır başka bi pcden aynı adresi açmayı dene.
(nick konusunda ciddiyim denemek isteyen varsa denesin.ama 1 sene önce falan denedim hala çalışıyormu bilmiyorum.)

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
Arkadasım Senin Bahsettiğin msn kişi lilstenden kaynaklanıyor Eminimki 400 kişiden fazla var:D yada hotmailin kendi siitesinden kaynaklanıyor da olabilir ama baska pc den de açılmıyorsa bu senin kişi listenden kaynaklanıyor olabilir ..:STuhaf bi drumö hiç gormedm:D

ph[-]my*

Üye
7 Haz 2008
133
0
c:/d0cuments and settings/administrator/ contacts klasorunun içindekileri ve

c:/d0cuments and settings/administrator/local settings/application data/microsoft/messenger

Bu söylediğim klasörlerdeki bütün dosyaları sil. %90 ihtimalle msn adresin açılacaktır. Ama şunuda belirteyim ki sildikten sonra msn deki bütün smileylerinde ( ifadeler ) silinmiş olacaktır. Başka hiçbir sorunun olmaz güven bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.