Herkese merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gündüzhan

Yeni üye
6 Eyl 2021
1
0
42
İstanbul
İstanbul'da bana yazılım hocalığı yapacak birine ihtiyacım var. Karşılığını inşa imar inşaat branşlarında verebilirim. Görüşmek üzere

sillyCRİMİn4l

Katılımcı Üye
21 Haz 2021
285
137
dostum burda kimsenin oturupda yardım edeceğini sanmıyorum herkes kendi çabasıyla emeğiyle biryerlere geliyor ama tabiki kolayca öğrenmen için bazı kaynaklar var mesela udemyde çok güzel ve öğretici kurslar var yada hacking öğrenmek istiyorsanda thtnin kendi bedava eğitim seti var ve hocalarımızın açtığı konularda var onlarada göz atabilirsin İYİ FORUMLAR (büyük ihtimalle konu silinecek)

L0HXT

Üye
5 Eyl 2021
186
44
24
İstanbul'da bana yazılım hocalığı yapacak birine ihtiyacım var. Karşılığını inşa imar inşaat branşlarında verebilirim. Görüşmek üzere
Dostum öyle bire bir ders verirlermi bilmiyorum ama bir dile başla ve kafana takılan bir şey olursa burada konu aç ve sor karşılıksiz yardım ederler zaten

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Selamlar sayin kullanici. Paranin gecmedigi Turkiye Cumhuriyetinin tek buyuk platformu var oda burasidir. Burda hizmetlerin karsiliginda para alinmaz. Birseyler ogrenmek istiyorsan arama sekmesinde istedigini arastirip bulabilirsin. Arastirmayan asla ogrenemez. Sende bol bol arastirmalisin. Bol sanslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.