Herkese Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratgoktas

Yeni üye
19 Ağu 2008
2
0
Herkese Merhaba Bu Forumda Yeniyim Ama Kısa Zamanda Herkes Beni Tanıyacak:)

Sizlerden Bi Konu İçin Bana Yardım Etmenizi İstiyorum

bugün başıma söyle bişey geldi;
bi online oyun oynuyorum epey ilerliyip severek oynadığım bi oyun bu oyunda biri gelip benim msn mi ve oyunu hackledi ve bana dediki msn şifreni ve oyunu görmek istiyosan şifrelerini değişmeyeceksin yoksa oyununu bii daha göremessin msn adresinide silerim dedi hemde bunları yapan uzun süredir oyunun forumundan tanığım biri

bana yardım edebilecek arkadaşlarla msn den irtibata geçelim

bu kişiye bi ders vermek istiyorum bende aynısını ona yapmak istiyorum

yardım edebilecek bi arkadaş varsa msn

[email protected]

şimdiden teşekkürler

xfaradx

Üye
17 Eyl 2008
133
0
on line oyun oynarken serverdaki kişiler senin ıp numaranı rahatlıkla görebilir bulabilir kardeş.bilgisayarın admin şifrenide bulmuşsa kolaydır.yada o kişiden sen mail aldıysan trojen atmıştır.bilgisayarda napıyorsan haberi olur.

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
senin pc ye girmiştir kardeş attin her adimda haberi olur öncelikle modemine reset at we msn şifreni gizli sorunu deiştir bilgisayarin şifresini deiştir güvenliq duwarini açik tut we güzel bi wirüs programi yüklee sende onun ip sini bulursan esentools die bi program war bu şeqilde girebilrsin program sitede mewcut kolay gelsn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.