hesabım askıya alındı ( global hata ) %100 çözüm

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
merhaba arkadaşlar bügün ücretsiz bi şekilde verdiğim instagram hesap acmayı bi cok dm da dolu olmuş ve burdan da aynı hatayı olanlara da bi çözüm bülmaya geldim global hata kişilerle birden cok kişiye de aynı hatayı bulabilirler instagam bugün verdiği hata da şu hesabınız askıya alındı bunun tek caresi bildirmektir nereye bildircez diyenler olursa aşağda link vericem orda formu titizlik olarak doldurun daha sonra gönderseniz bi 10 dakika kişiye göre hemen acılacaktır

cok önemli bi not bırakıyorum hemen

1. mailiniz olmalı
  2. şifrenizi bilmeniz lazım
  3. mail şifresi bilmeniz lazım
  4. ne zaman kapandığı bilemeniz lazım
  5. talep göndermeniz lazım ( bu sizi yorucaktır )

ücretli fix yemeyen methodum ( bu methodum 3 hesap geri actığını da belirteyim )

iyi günler sayın instagram ekibi dün hesabım askıya alındı ve bunu global hata olduğunu düşünüyorum bi cok arkadaşımın da hesabı kapandığını ve bu hata verdiğini düşünüyorum ve dün de hesabım da gezinerek bi anda cıkış yapıldı biri benim hesabıı çalmış diye bakarken yedek hesabım da kendimi aramaya başladım ama bulamadım sonra şifre mailime girince şühpeli bişey bulamadım sonra hikaye de bakarken bi cok kişiden aynı hatayı gördüm lütfen hesabımı geri açın ve talp ediyorum

FORUM LİNKİ Instagram Help Center

Son düzenleme:

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
merhaba arkadaşlar bügün ücretsiz bi şekilde verdiğim instagram hesap acmayı bi cok dm da dolu olmuş ve burdan da aynı hatayı olanlara da bi çözüm bülmaya geldim global hata kişilerle birden cok kişiye de aynı hatayı bulabilirler instagam bugün verdiği hata da şu hesabınız askıya alındı bunun tek caresi bildirmektir nereye bildircez diyenler olursa aşağda link vericem orda formu titizlik olarak doldurun daha sonra gönderseniz bi 10 dakika kişiye göre hemen acılacaktır

cok önemli bi not bırakıyorum hemen

1. mailiniz olmalı
  2. şifrenizi bilmeniz lazım
  3. mail şifresi bilmeniz lazım
  4. ne zaman kapandığı bilemeniz lazım
  5. talep göndermeniz lazım ( bu sizi yorucaktır )

ücretli fix yemeyen methodum ( bu methodum 3 hesap geri actığını da belirteyim )

iyi günler sayın instagram ekibi dün hesabım askıya alındı ve bunu global hata olduğunu düşünüyorum bi cok arkadaşımın da hesabı kapandığını ve bu hata verdiğini düşünüyorum ve dün de hesabım da gezinerek bi anda cıkış yapıldı biri benim hesabıı çalmış diye bakarken yedek hesabım da kendimi aramaya başladım ama bulamadım sonra şifre mailime girince şühpeli bişey bulamadım sonra hikaye de bakarken bi cok kişiden aynı hatayı gördüm lütfen hesabımı geri açın ve talp ediyorum

FORUM LİNKİ Instagram Help Center
Elinize saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.