Hesap Satış Dolandırıcılığı

mahmoudife

Üye
16 Ara 2022
133
51
World
Uzatmadan direkt konuya gireyim :) , bildiğiniz üzere itemsatis kabasakalonline gibi sitelerde pubg mobile gibi oyun hesapları satılabiliyor. eğer bir gün ordan birşey alırsanız veya satarsanız şunlara dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Alacaksanız

Size " Önce parayı benim ibana & papara'ya at diyen olursa kesinlikle güvenmeyin "
Size " X hesabının X bağlarına ulaşamıyorum ölü ( Unutulmuş Vb. ) Diyen olursa kesinlikle güvenmeyin çünkü hep girilme riski vardır "
Size " Site dışında işlem yapalım diyen olursa güvenmeyin çünkü site güvenli ve dolandırıcılar için riskli bir yer olduğu için site dışı iyi bir ortam"

Satacaksanız
Size " Önce hesaba girip kontrol edeyim sonra alayım diyen olursa asla güvenmeyin "
Size " Hesabın X bağını şimdi ver satın alınca diğer bağları verirsin diyenlere kesinlikle güvenmeyin "

Size " İlanı satın aldım Diyen olursa emin olmak için sitelerin basit bir satıcı paneli vardır o panelde satın alıp almadığından emin olabilirsiniz "

Birçok Sitede Satışlar Yaptım İnanın Onlarca Dolandırıcı Var, Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana. Kolay Gelsin <3

AwiR

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
503
211
Uzatmadan direkt konuya gireyim :) , bildiğiniz üzere itemsatis kabasakalonline gibi sitelerde pubg mobile gibi oyun hesapları satılabiliyor. eğer bir gün ordan birşey alırsanız veya satarsanız şunlara dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Alacaksanız

Size " Önce parayı benim ibana & papara'ya at diyen olursa kesinlikle güvenmeyin "
Size " X hesabının X bağlarına ulaşamıyorum ölü ( Unutulmuş Vb. ) Diyen olursa kesinlikle güvenmeyin çünkü hep girilme riski vardır "
Size " Site dışında işlem yapalım diyen olursa güvenmeyin çünkü site güvenli ve dolandırıcılar için riskli bir yer olduğu için site dışı iyi bir ortam"

Satacaksanız
Size " Önce hesaba girip kontrol edeyim sonra alayım diyen olursa asla güvenmeyin "
Size " Hesabın X bağını şimdi ver satın alınca diğer bağları verirsin diyenlere kesinlikle güvenmeyin "

Size " İlanı satın aldım Diyen olursa emin olmak için sitelerin basit bir satıcı paneli vardır o panelde satın alıp almadığından emin olabilirsiniz "

Birçok Sitede Satışlar Yaptım İnanın Onlarca Dolandırıcı Var, Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana. Kolay Gelsin <3
Eline sağlık.

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
çok kez sattim hatta adam emin olmak istedi zaten e posta doğrulama almadan hesabi degistiremez ki degistirdi diyelim adama hesabi verirken video kaydiniz olsun kanıt olsun her işlemi mi video kaydederek yaptim allaha sukur sorun cikmadi

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
832
156
İstanbul
Güzel tespitler ancak çok basit şeyler. Hala inanan var mı bunlara gerçekten. Ya da ben çok dinozor kaldım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.