Hesaplarınızın Çalınmaması İçin Önlemler -☬❛GonzaLes.•°*”˜シ

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,925
485
85
u bilmiyorum maalesef

Arkadaşlar Her Önünüze Gelen Programları İndirmeyin Eğer Lazım İse indirin Virüs Tarayıcı Online bu Siteden İndirdiğiniz Dosyayı 1 Kereliğine Taratınız Güvenli Değil İse Sakın Açmayın Rat , Trojan , Keylogger,Botnet gibi Programların serverları olabilir.
Evet Şimdide Facebook Hesaplarınızın Çalınmaması İçin Sizin Aklınızdadır Unutmayınız Size Gönderilen Adreslerin facebook.com olduğuna dikkat ediniz url'si faqebook.com gibi olmamasına dikkat edin eğer siz giriş yaparsanız şifreleriniz direk site sahibinin db lerine kayıt olmaktadır.

Burdada Dediğim Gibi Facebook Developer İle Yapılmış Bir Uygulamadır Kendi Web Adresini Facebookta Uygulama Olarak Çıkartmış ve Siz burada yine şifrenizi girseniz yine facebooka değil site sahibine gidecektir şifresi

Diğer Virüs Olarakta Size Böyle Gönderilen Bir Adres Virüstür O Linke Tıkladıgınızda Facebook Sayfasının Fake si olarak Size Bir Video Gözükecektir İzlemek İstersiniz Tabikide ve O Videoya Tıkladığınızda Bütün Arkadaşlarınızı Etiket Yapar ve Birden Çok Kişiye Virüs Yollarsınız.

Buda Pek Fazla Virüs Gibi Sayılmazsa Bile Hesabınızın Mesajlarına Arkadaşlarınıza Sizden Habersiz Wallpost Atmanızı Sağlar Her Siteye Güvenerek Beğeni Kasıcam Diye Token Almayınız.

Ve Gelelim Sonn aşamaya :) İnternet kafelere gittiğinizde hesaplarınıza giriş yapmadan önce görev yöneticine bir bakın veya ctrl+F7 kısayoluna bikere basın casus keylogger olabilir

Diyeceklerim Bu Kadar ARkadaşlar İşinize Yarayacaktır Anlatım ve SS ler Bana Aittir.
Teşekkür Etmek Size Kalmış :)
Dikkatli Olun Güvende Olun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
anlatım güzel, ellerine sağlık, teşekkür ederiz. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.