Hiçbir Şey Yapmadan 2 Saat Boyunca Durabilir misin?

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
3,005

Bir YouTuber’ın hiçbir şey yapmadan çektiği videosu 2,5 Milyon Kez İzlendi!

30 bin aboneye sahip olan YouTuber, 2 saat boyunca sadece oturarak milyonlarca izlendi. Her geçen gün internette değişik içerikler karşımıza çıkıyor ama bu sefer ki daha bir değişik :)

Kim neden böyle bir video çeksin?

3 milyondan fazla görüntüleme sayısına sahip olan YouTuber, bu görüntüleme sayısının 2,5 milyon kadarını tek bir video üzerinden sağladı. Hem de hiçbir şey yapmadan :trl

Anlaşılan o ki izlenmek için yaratıcılığa gerek yok, otursan yeter...

İşte O Video :)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=x8zFL-0rBAw[/ame]

Reiɴα;9157641' Alıntı:
Bir kullanıcı videoyu sonuna dek izlediğini, YouTuber'ın bu süreçte 362 kez göz kırptığını ifade etmiş. Peki neden?

Son düzenleme:

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
Önceden yok muydu bu zaten? Şeytan'ın oğlu lakabı kullanılıyordu farklı bir kişi için ve hatırladığım kadarıyla 2saatten daha fazla ve hep gülümseyerek kameraya bakarak duruyordu

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Oturarak para kazanmak galiba buna deniliyor
bide benim anlamadığım insanlar hayatının 2 saatini neden bu videoya veriyor

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
3,005
Oturarak para kazanmak galiba buna deniliyor
bide benim anlamadığım insanlar hayatının 2 saatini neden bu videoya veriyor

Haberi okuduğumda bende sorguladım. Hadi izlemesini geçtim , bir kullanıcı videoyu sonuna dek izlediğini, YouTuber'ın bu süreçte 362 kez göz kırptığını ifade etmiş. Peki neden?

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
134
-
Oturduğu yerden para kazanmış :trl

yahu şimdi kendimin 1 dakikalık videosunu çekip 10 saate montajlayayım da belki 3 milyon fln izlenir :D :trl

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
247
İstanbul
Arkadaşlar hiç kendinizi bir işe yaramıyorsunuz diye düşünmeyin,bir şey yapmamak bile bir şey yapmak oldu bu devirde :trl

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4
Ben youtube Türkiyeyi 2010 yılından beri takip ederim ayranla duş alanı gördüm, begeni uğruna annesine babasına arkadaşına kışkırtma yapanı gördüm, minecraftta saçma saçma op sunucu hack videoları gördüm, izlenmedigi halde 40 tane video çekeni gördüm, çocuğunun sünnet videosunu çekip youtube'a atan gördüm. Ama bu kadarınada yeter. -_-

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Aslında bir içerik geldi aklıma büyük ihtimalle ben yapmam da aramızda içerik üreticilerine varsa onlara bir fikir gibi gelebilir içerik şu (Belkide herkesin aklına gelmiştir ama ben ginede yazıyım)
böyle büyük aboneli youtuberları toplayıp (arkadaşlarınızla daha da eğlenceli olur bence) hiç bir şey yapmadan durdurucaksınız sonunda pes edene kadar kalacaklar zaman diye bir şey olmucak yarışmasılara kaç saat kaldıklarını söylemiceksiniz ve aralarında sabırlı olanlar kazanacak kazananlara da büyük bir ödül verilecek diyip aslında hiç bir şey verilmicek konuşma da yasak olacak bide oda tamamen beyaz renkte olucak
bu yarışmada kişilerin sabırları ve öfkeleri ile sınancaklar yani ne kadar öfkeli ne kadar sabırlı oldukları anlaşılıcak bunu yapmak için ne kadar para harcanır bilmem ama baya bi para harcanır bence

Son düzenleme:

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
25
Kocaeli
Reiɴα;9157641' Alıntı:
Haberi okuduğumda bende sorguladım. Hadi izlemesini geçtim , bir kullanıcı videoyu sonuna dek izlediğini, YouTuber'ın bu süreçte 362 kez göz kırptığını ifade etmiş. Peki neden?

Şimdi matematiğe dökersek;

1 dk = 60 sn
60 dk = 1 s
2 s = 120 dk
120 dk = 60*60*2 = 7200 sn
7200/362 = neredeyse 20
20 saniyede 1 göz kırpmış. Bi amacım yoktu öylesine yazdım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.