Oyun Hileyi videoda nasıl gizlerim ? OBS

thebeard

Özel Üye
15 Mar 2018
3,504
1,047
Böyle bir şey mümkün olamaz. 2. bir monitöre sahip olsanız belki olabilir 2. monitöre ekranı bağlayıp o bilgisiyardan obs'i açıp ekranı 1. monitörden alsanız bile hile gözükecektir.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Aslında onun çözümü ile ilgili bir video vardı ama hileyi yapan kişiler hileyi ve videoyu kaldırdığı için pek bi bilgim yok. Bu arada rica etsem özelden bana ulaşabilirmisin.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
YouTube'da Kirke adında biri hileyi gizlemiş hile olduğunuda kabullenmiyor bende yapmak istiyorum ama galiba sadece aim bot açarsam olabilir.
Dostum sadece aimbot açsan bile oyunu oynayanların aimbotu farketmesi zor olmaz mermilerin gidiş yönü çok belli olur bide sen aimbotu açarsan hep kafa atarsın bunu youtube de yayınlarsan çok belli olur bence sen bu konu üzerinde araştırma yapmaya devam et.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Ben kaç aydır arıyorum ama eski ve fixlenmiş bir hilenin gizleme yolu var onuda yapmam imkansız
Aslında bahsettiğim şeyi youtube de gördüm ve araştırmışsan biliyorsundur LeftSpace diye biri var adını vermiyeyim az çok biliyorum kendisini hilesinin nasıl gizleneceğini youtube de anlatmış onun yaptıklarını yaparsan gizliyebilirsin bence çok zor birşey olmamalı.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
O benim eski arkadaşlarımdan sitenin admini hilenin yapımcısı filan ama olmuyor galiba sadece onun hilesi özel birşey ve onun hileside fixlendi
Aslında hile ile oyun oynanış videosu çekeceğine bunu paylaşırsan en azından link kısaltma siteleriyle kendine 2 kat para kazanırsın hem video izlenir hem kısaltma sitesinden indirirler kazanırsın bide hile için reklam geçiş yaparsın baya bi bütçe elde edebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.