HLTV MVP Sıralaması

'Leroy

Kıdemli Üye
30 Tem 2016
2,610
0
Rivia
HLTV, CS:GO takımlarının mevcut kadrolarındaki oyuncuların MVP sayısını karşılaştırdığı bir istatistik paylaştı. HLTV MVP sıralamasında birinci sırada Astralis oyuncuları yer alıyor.

rLyx5i.jpg


HLTV’nin paylaştığı gönderide takımlardaki mevcut oyuncuların kazandığı HLTV MVP ödülleri karşılaştırıldı. Birinci sıradaki Astralis’ten device 15 MVP’likle bireysel olarak herkesi sollarken kennyS ve s1mple da 10 MVP sayısıyla dikkat çekse de takımları en üst sıralarda yer alamadı. İkinci sırada yer alan FaZe Clan’da coldzera 8, niko ise 6 MVP ödülüyle spot ışıklarının altındaydı.


Kaynak
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.