Hosting ve Alan Adı Olmadan Web Sitesi Açma

11 Mar 2023
113
34
25
Türkiye/kayseri {TR}
Selam öncelikle çoğu kişinin hosting fiyatları ve alan adı fiyatları yüzünden internet sitesi kuramadığını görmekteyim amaa sunacağım bu site ile ikisinede gerek kalmayacak blogger.com a girin oturum açın bir site oluşturun (görsel yok biliyorum telefondayim şu anda cok ugrasamadim) siteyi çok az html bilgisi ile mükemmel bi hale getirebilirsiniz peki ben html bilmiyorum diyorsan hazır şablonlar var blogger.comda ordan şablonunu seç konunu belirle yazılarını yaz ve yayınla ama siten blogger.com etiketi ile görülecektir ama baktın siten tutluyor ona bi alan adida satın alabilrsin ve en güzel kısmı google ads sayesinde 6 ayı dolduran siteler reklam karşılığı para kazanmaya başlıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

bayoyunsultanı

Katılımcı Üye
24 Kas 2023
273
98
Kaiserreich
Selam öncelikle çoğu kişinin hosting fiyatları ve alan adı fiyatları yüzünden internet sitesi kuramadığını görmekteyim amaa sunacağım bu site ile ikisinede gerek kalmayacak blogger.com a girin oturum açın bir site oluşturun (görsel yok biliyorum telefondayim şu anda cok ugrasamadim) siteyi çok az html bilgisi ile mükemmel bi hale getirebilirsiniz peki ben html bilmiyorum diyorsan hazır şablonlar var blogger.comda ordan şablonunu seç konunu belirle yazılarını yaz ve yayınla ama siten blogger.com etiketi ile görülecektir ama baktın siten tutluyor ona bi alan adida satın alabilrsin ve en güzel kısmı google ads sayesinde 6 ayı dolduran siteler reklam karşılığı para kazanmaya başlıyor son olarak ben örnek olarak hazırladığım site TEKNOLOJÄ° VE ÃTESÄ° konu hakkinda bilgi icin dm iy günler dilerim.
bilgilendirici olmus eline saglik.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.