Hp laptop driver

kenanttn

Üye
29 Ocak 2015
65
0
sevgili arkadaşlar bende hp dv6 model laptop var fakat benim laptop ben ekran kart driver yükleyince bilgisayar acılışta kalıyor başlatılıyor menüsünde .
ben güvenli mod ile açıp ekran kart devre dışı bıraktıgım taktirde yeniden başlıyor bilgisayar fakat sorunlu ir şekilde sonuçta.
ben hem win 7 / 64 bit denedim,
hemde win 7 / 32 bit aynı bir şekilde doğru calıştıramadım.
sizdem ricam
bana win 7 / 32 bit uyumlu diriver elinde bulunan olursa paylaşırsa cok makbule gecer .
marka hp i7 cıhaz
model Dv6-6c00et
seri no 2CE1520Q4R
şimdiden teşekkür ederim. saygılar.
konuyu yanlış yere actım ise herkezden özür dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
10
:C / Adobe
Cevap: Hp laptop driver yardım

İnternet kullanılıyorsa USB ethernet veya wifi olarak bağlanın driver booster yükleyin otamatik uygun driverı buluyor güncelliyor ve yüklüyor.İyi Forumlar :)

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Merhabalar ;

Driver boost indererek eksik olan driverları indirebilirsiniz.Ayrı olarak laptopunuzun web sitesi üzerinden modelini girerek gerekli driverleri indiriniz.Eğer yapamıyorsanız bilgisayarcıya gidiniz yanlış bişey yaparak bilgisayara zarar verebilirsiniz.

Saygılar++

kenanttn

Üye
29 Ocak 2015
65
0
Üstatlar cevaplar için teşekkür ederim fakat Driver boost tam olarak çözmüyor olayı,
Ve sitesinde sağlıklı şekilde bulunmuyor özellikle ekran kart ,
Laptop modeli eski olduğu için zaten yazılımlar servis dışı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.