html nedir ne işe yarar nasıl kullanılır //detaylı anlatım //SherLock1

bu makale size yardımcı oldu mu ?

• Kullanılan toplam oy
    142

yldzemre088

Katılımcı Üye
28 Nis 2014
752
1
çok saolun ya süper anlatım aynı şeyi c# , c## ,java script , vbasic anlatıysanız link istiyorum süper anlatom

Aware1436

Yeni üye
4 Tem 2014
17
0
G.antep
sherlock1 çok güzel olmuş teşekkürler de acaba bunun devamı var mı,
hepsi bu kadar değil heralder carsa linkini verir misin

SherLock1

Uzman üye
23 Tem 2013
1,289
0
Nereye
diğer kalanları anlatmayı düşünüyorum boş zamanımda. çalıştığım için foruma zaman ayıramıyorum kusura bakmayın

Muratsow

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
287
0
Ankara
bilmeyenler için çok ii olur kemik vücudumuz için nekadar önemliyse web içinde html okadar önemli rol oynuyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.