html sayfa yüklenince dosya indirme kodu

iavdan

Üye
2 Eyl 2007
221
0
arkadaslar ben web sitemde sayfa yüklenince herhangi bi yere tıklamadan dosya indirtmek istiyorum nasıl yapabilirim bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Bir uploud sitesine dosyani yükle indir butonuna tıkla Ctrl j yaparak hedefin linkini kopyala artık o linke sahip olanlar linke tıklaması ile dosya otomatik olarak inecektir.

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Hocam zaten dosyayı chrome açamıyorsa (exe, xlsx, msi vb. dosya türlerini) direkt sayfa açıldığı an dosya inmeye başlar. Ama chrome açabiliyorsa (pdf vb. dosya türlerini) <a href> in başına "download:" yazarsanız dosya direkt kendiliğinden iner.

İyi forumlar.

iavdan

Üye
2 Eyl 2007
221
0
hocam sein paylaşımından çok ümitliydim ama olmadı malesef ya aşşağıda verdiğim linke tıklandığında hem sayfa yüklensin hem indirme işlemi başlasın böyle bişey yapma şansım varmı ?

<input type="image" src="girisbtn.png" value="submit" ></form>

Sorunum hala devam ediyor arkadaslar bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

iavdan

Üye
2 Eyl 2007
221
0
hocam burda neyi nasıl yapıcam benim sorunumla ne alakası var çok anlayamadım açıkacası sorunum halen devam ediyor html kodlarından anlayan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.