Oyun Hwid Ban (Valorant)

Sianoe

Yeni üye
10 Tem 2020
14
0
Manisa
Öncelikle yeniyim herkese merhabalar;
Oynadığım oyundan Hwid Ban yedim. Bu banı yediğimi nasıl anladın derseniz diğer bütün yöntemleri denedim. Mac Adress değiştirdim internet sağlayıcımın müşteri hizmetlerini arayıp özellikle İP adress'imi değiştirdim. (modemi resetledim) ve daha hatırlamadığım 50'den fazla yol denedim ve hiçbir şekilde bu yasağın bu banın karşısına geçemedim. Bunun donanım banı olduğunu biliyorum. Bir den çok forumda bunun çözümü olarak gösterilmiş bir sürü yol var ama bunların hiçbiri bende çalışmadı. Kesin çözümü ise Yeni Bir Bilgisayar almak,ama buna yetecek bütçem şuanda yok karşılayamıyorum. Hwid banın nereye atıldığını bulsam o parçayı değiştirecek gücüm olabilir ama birtürlü bulamıyorum ki bulamayacağımız da Riot Games tarafından açıklanmış. Acaba yardımcı olabilicek bu sorunla karşılaşmış ve çözmüş biri var ise yardımcı olabilirse çok çok memnun olurum. Herkese teşekkür ederim.
(Oyun Valorant) :agla

Sianoe

Yeni üye
10 Tem 2020
14
0
Manisa
Arkadaşlar çok sağolun yardımcı olmaya çalışıyorsunuz çok teşekkür ederim. Ama internet üzerinde görülmüş görülmemiş bütün çözümleri denedim forum forum gezdim ,youtube'da izlemediğim video falan kalmadı attığınız bütün videoları önceden izleyip denedim ama hiçbiri olmuyor. Sanırım çok iyi bi sistem yapmışlar dönüşü yok gibi mecbur bilgisayar'ı yenileyeceğim veya Banın kalkmasını bekleyeceğiz herkese teşekkürler yardımlarınız için..

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
Sianoe
bende donanım banı yedim zulada leptop battleye yüzünden , bu sitede olan hiç bir oyunu oynayamıyorum anında banlıyor , anca af gelmesi lazım site linki aşağıda bıraktım ve içindeki oyunlar otomatik banlıyor, sırf zulada yedim, kurunun yanında yaşta yanıyor, ya leptop değişecek yada af gelip donanım banı kalkacak, mail attım hem zula hem battleye adamlar ilerde olabilir, şuanda ban kaldırma için af yok diyo
https://www.battleye.com/

Werl

Üye
1 Tem 2020
104
0
Yalova
Arkadaşlar hwid yiyen herkes müzdarip biri oradan bir şey uyduruyor biri yok işlemci ye atıyor lar banı falan inanmayın şöyle şeylere bilgisayarcıyım ve 3 bilgisayarda denedim 3 banlı hesabı da
arkadaşlar herkese harddiske atıyorlar hwid spoofer denediğimizde 12 saat içinde tekrar ban yiyoruz size kesin çözümü söylüyorum
ben bir bilgisayar var onda 320 gb hardisk var ve ben bu harddiski banlattım. sonra ise 40 gb lık bir harddisk alıp yererl disk D diye de bunu sisteme taktım ve valorantı 40 gb lık yerel disk d ye kurdum ve 4 gündür sorunsuz şekilde oynuyorum. t lol falan da oynayanalr varsa 40 gb lık harddiske kuracaksınız lolü ve valorantı ikiside de riot games serviceye bağlı olduğundan tespit edilemiyor.
kafa karıştırdıysam eğer şöyle yeni bir harddiske geçin yeni almak istemiyorsanız paranız yoksa benim gibi 40 gb lık falan alın keyfinize bakın
ben 40 gb lık harddiski 30 tl ye aldım sizlerde yaptığımı yapıp banı kaldırabilirsiniz bu yüzden kendinizi boş boşuna hwid arayarak format atarak yormayın gereği yok.
bu konuya karşı çıkılamaz bunu kabul etmem 3 bilgisayarda o kadar detaylı araştırmalar ve çözümler denedim ki hepsi boşa çıktı ve bu 40 gb lık harddisk kurtardı beni :)
hwid spoofer e 70 80 tl gibi bir para vereceğinize buyrun alın size çözüm iyi forumlar :)
buyrun denendi + çalışıyor

Sianoe

Yeni üye
10 Tem 2020
14
0
Manisa
Dostum çözebildin mi?
Hayır 1 aydır banlıyım ve hiçbir şekilde kaldıramıyorum.

Önceden 1 TB hardiskim ile oynarken ban yemiştim. Bu çözümü denemek için hem de bilgisayarımı geliştirmek için 500 GB'lık Sandisk'in SSD sini aldım ve bilgisayarı formatlayıp en baştan bu SSD üzerine oyunu kurdum. Belki vanguard(anti cheat) sistemi eski harddisk'imi görebilir diye risk'e bile girmedim HDD'yi söküp attım pcde şuanda yeni aldığım SSD var ve sorun hala devam ediyor. Hwid Ban'ı Hard disk'e atılanlar için bir çözüm mü diye sorarsan belki de öyledir ama benim Hard disk üzerinden ban yemediğim kesin belki de ekran kartı işlemci vesaire bilemiyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.