Hyrex3rh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hyrex3rh

Üye
13 May 2023
66
21
2018 den beri yazılım ve siber güvenlik ile uğraşıyorum 5 tane programlama dili biliyorum (html, css, javascript, php, python)
Siber güvenlik alanında ise çalışmalarım oldu bugüne kadar vatanım için çalıştım vatanım için devam edeceğim bu yüzden bu forumdayım inşallah ilerde rütbe atlayabilirim.

Daha önce yaptığım ufak şeyler

https://www.hizliresim.com/b6jpxqs
https://www.hizliresim.com/njv4e00

"Vatan İçin Canını Verenlerin İzindeyiz"

Arenklord

Uzman üye
9 Mar 2023
1,294
665
Orta doğu
Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız hoş geldin

Varlik-986b5a49f25c6f7f28.png

THT-Orijinal-v3041df83bca435148.png

Varlik-97709137819b24d109.png

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
907
Siber
selamlar kardeşim aramıza hoş geldin kalıcı olman dileği ile. Lakin programlamadan bahsedip basit data reklamı önümüze sermen hoş durmamış , en azından görsellerde kanal reklamı değil de programlama örneği beklemiştim. Tekrardan aramıza hoş geldin..

Hyrex3rh

Üye
13 May 2023
66
21
selamlar kardeşim aramıza hoş geldin kalıcı olman dileği ile. Lakin programlamadan bahsedip basit data reklamı önümüze sermen hoş durmamış , en azından görsellerde kanal reklamı değil de programlama örneği beklemiştim. Tekrardan aramıza hoş geldin..
Hoşbuldum yakın zamanda kendi yaptığim tool ları paylasirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.