Hz. Ali'nin Kılıcı Grafik Tasarım (Mobil)

THE_ORDER

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
893
0
Sanal Dünya
Hz. Ali'nin Kılıcı ile bi çalışma yapmaya çalıştım. İnşaallah hoşunuza gider.

İmzasız
hDTn8x.jpeg

İmzalı
ctnKUR.jpg

thebeard

Özel Üye
15 Mar 2018
3,504
1,047
fena değil güzel. mobilcilerin tasarımlarını görüyorum onlardan güzelmiş bu eline sağlık.

THE_ORDER

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
893
0
Sanal Dünya
Eline sağlık hocam
Sagolun
Eline sağlık Daim olsun
Amin inşallah.
Ellerine kollarına sağlık gayet güzel bir çalışma olmuş :)
Görüşün için sagol :D
La feta illa Ali la seyfe illa Zülfikar
Aynen
Ellerinize Sağlık Mükemmel Olmuş
Teşekkür ederim sağolun.
fena değil güzel. mobilcilerin tasarımlarını görüyorum onlardan güzelmiş bu eline sağlık.

Teşekkürler sevindim.

THE_ORDER

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
893
0
Sanal Dünya

Efsane olmuş ellerine sağlık

Eline sağlık..Harika olmuş.
Beğendim

Eline sağlık usta imzasız atman çok iyi olmuşş.

bi Kutalp olmasada güzel olmuş:D

Eline sağlık kardeşim

Hepinize teşekkür ederim. Üşenmeyip yorum yaptığınız için sağolun. Teşekkür butonuna da basarsanız sevinirim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.