i-Doser Nedir ve Nasıl Alınır ?

android android

Yeni üye
24 Eki 2023
17
1
kulaklık frekansı 15-2200 yanlış veya doğrumu? o da olabilir mi?

20-2200 hz frekansına sahip olan kulak içi kulaklık hangi mağazada onu öğrenmek istiyom?

merhaba bana kızıyosunuz biliyorum bana sadece 20-2200 hz frekansına sahip kulak içi kulaklığı hangi mağazadan alıcağımı söyleyin tamam böyle sorular sordum ama ama hangi mağazada almalıyım onu söyleyin trendyol gibi hangi mağazada alayım

bidaha böyle sormam

merhaba ben I-doser hakkında bilgi almak istiyom yine kulaklık ile ilgili değil gerçekten?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.