İbrahim Filazi ile Deep Web 5.Seviye

ExpertProf

Uzman üye
15 Nis 2014
1,533
1
about:blank
Öncelikle herkese iyi forumlar ,

İbrahim Filazi ile Deep Web 5.Seviye :

İbrahim filaziye sorduğum soru :
Deep web 5. Katman gerçekten varmi ve içeriği hakkında kesin bi döküman ekran görüntüsü varmıdır ?

İbrahim Filazi:
5. katmandan kastınız Marianas ise ki aslında seviye kuramına uyan Marianastır kesin kanıtlanmış herhangi bir bilgi veya tez yok. Closed Shell bir ara seviyedir. Tam olarak seviye kuramına giremez. Evet kesinlikle var, kanıtlanmasına ihtiyaç duyulmayan bir ağ zira günlük yaşamınızda kullandığınız pek çok ağ closed shell mantığında. Closed shell bölütlerin meydana getirdiği bir ağ yapısı. Tek parça değil, tek bir bütün değil. Onlarca ağ parçacığı yani bölütü var. Her bir bölütün yapısı ve ulaşım yöntemi farklı. Kimi elektrik sinyali üzerinden aktarım yapan modifiye cihazlara ihtiyaç duyuyor kimi sadece bir VPN'e. Kanıtlanmış bölütler ülke bazındaki clos ağları. Romanya, İspanya, ABD, Rusya, Ukrayna, İsrail, BAE, Çin bölütlerinin varlığından kesin olarak söz edebiliyorken Hollanda, İsviçre, Finlandiya ve Norveç bölütlerinin varlığından kesin olarak söz edemiyoruz, yeterli bilgi yok bu konuda.

Anlayacağınız "clos" varlığının olduğunu biliyoruz, buda bize closed shell varlığını ispatlıyor. Elle tutulur bir kanıt vermek zor, zira bu bir risk. Yeni deepwebten bahsediyoruz, 2010'daki TOR ağından daha güçlü ve daha hassas bir yapı bu. Yorumlanması istenen bilgiler var ve şu anki teknoloji yüzünden kaybedilmek istenmeyen bir ağ. Veriler zamansız ortaya çıkmamalı. TOR ağı yıllar önce bitti, clos korunmak zorunda. Bu yüzden elle tutulur içerik kanıtları bulamazsınız. Ama size verebileceğim en iyi bölüt örneği wikileaks olacaktır. Wikileaks çalışma prensibi bu varlığın belkide en önemli kanıtlarından biri. Tabi başka kanıtlarda var ama öyle kolay anlaşılabilecek şeyler değil. Teorik olarakta ispatlar var. Her seviyenin teorik ve matematiksel ispatı var gerçi.

Nasıl girileceğini anlatamam, ben bölüt bazında ilgilenmiyorum bu ağla. Ben bir veri mühendisiyim, clos benim işime yaramaz. Benim işim closed shell üzerine ve oda sizin ilginizi çekmiyor, zaten çekmeside zor. Sizin ilginizi clos çekiyor. Aramanızı daha basit tutmak zorundasınız. Freenet üzerine gidin biraz, hackervpn üzerine araştırmalar yapın. Elbet birgün ulaşacaksınız, bu kripto ağların kaderi. Zamanı kısaltmak sizin elinizde.

İyi çalışmalar dilerim..

İbrahim Filazi'ye Teşekkürler :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.