İcat fikrim

TurkishHacker01

Yeni üye
28 Haz 2020
47
0
completed
Dostlar bir icat düşündüm. Bu icat insanların birbiriyle iletişime geçmesini sağlıyor, mesela ben izmirdeyim ve konuşacağım kişi istanbulda. Ben bu arkadaşımla konuşmak istediğim zaman ona ait 11 haneli özel bir numarayı cihaza yazıyorum ve iletişime geç düğmesine basıp onunla sesli veya görüntülü konuşabiliyorum. Nasıl fikir sizce ?

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
sana kötü bir haberim var...

elimizdeki telefonlardan çok üstün bir sistem yapman lazım.

bekliyoruz :mahcup:

Son düzenleme:

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
ücretsiz şekilde nasıl bir hat üzerinden iki kişinin aynı sunucu üzerinden geçirmeyi ve internet kullanmadan bunu nasıl yapacaksınız? internetli yaparsanızda zaten onlarca uygulama var.
internetsiz yapmanız gerekli.

TurkishHacker01

Yeni üye
28 Haz 2020
47
0
completed
arkadaş haklı her telefonun kendi yazılımı için geliştirdiği görüntülü ve sesli konuşma özelliği var yani normal telefon numarasını girip rahatlıkla 3.parti yazılımı olmadan görüntülü konuşulabiliyor.

O uygulamalar paralı oluyor kardeşim

neremize takıcaz ? veya nerede bulunduracağız

Abicim senin balkonunda çanak yok mu ?

hkey

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
Kapsama Alanı
thuraya-xt-lite-uydu-telefonu__0546650021029150.jpg

Sanırım dediğin şey zaten var hatta link vereyim uydu telefon.

Link

https://urun.n11.com/tuslu-telefon/thuraya-xt-lite-uydu-telefonu-P402887546?utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel

TurkishHacker01

Son düzenleme:

TurkishHacker01

Yeni üye
28 Haz 2020
47
0
completed

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.